سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

هنوز بیست و چهار ساعت از زمان معرفی گوشی‌های جدید اپل نگذشته است که بسیاری از وب سایت‌های فروش اینترنتی محصولات اپل اقدام به راه اندازی پیش فروش آیفون ایکس اس و آیفون ایکس آر کرده‌اند.

این اقدام در حالی صورت می‌پذیرد که شرکت اپل تصمیم دارد تا از فردا پیش فروش آیفون ایکس اس و آیفون ایکس اس مکس را شروع کند و در عین حال پیش فروش آیفون ایکس آر قرار است از اواسط نوامبر شروع شود. در حقیقت وب سایت‌های فروشگاه آنلاین در ایران از خود شرکت اپل نیز پا را فراتر گذاشته‌اند و از همین حالا فرایند دریافت هزینه برای ارائه این محصولات در آینده را شروع کرده‌اند.

در این میان، وب سایت اپل اِن آی سی هر ساله پس از معرفی محصولات جدید آیفون و هم‌زمان با شروع پیش فروش محصولات توسط شرکت اپل اقدام به راه اندازی فرایند پیش فروش می‌کرد که البته امسال از این اقدام فعلا خودداری کرده است. دلایل تاخیر در راه اندازی پیش فروش آیفون ایکس اس و آیفون ایکس آر توسط شرکت اِن آی سی را در ادامه بررسی خواهیم کرد. 

احتمال عدم سازگاری آیفون ایکس اس و آیفون ایکس آر با شبکه مخابراتی ایران

در مطلبی جداگانه به بحث احتمال عدم سازگاری آیفون ایکس اس و آیفون ایکس آر در شبکه مخابراتی ایران پرداخته شده است. آیفون ایکس اس و آیفون ایکس مکس با سازگاری از eSIM تولید شده‌اند. eSIM به طور مشخص در ایران سازگاری ندارد و به همین دلیل از سال گذشته نسخه سلولار اپل واچ در ایران نیز کار نمی‌کند.

البته این مسئله هنوز از طرف شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مخابراتی در ایران تائید نشده است و باید منتظر باقی ماند تا نتیجه آن اعلام شود. 

احتمال عدم تائید در شبکه رجیستری ایران

از مهر ماه سال گذشته طرح رجیستری در ایران کلید خورد. مهم‌ترین نکته‌ای که در این میان وجود دارد این است که آیفون‌های جدید شرکت اپل از حساسیت بسیار بالایی در طرح رجیستری برخوردار است. به همین دلیل ممکن است مقام‌های دولتی به منظور مبارزه با قاچاق کالا در ماه‌های ابتدایی عرضه این محصول، اقدام به ممنوعیت عرضه این تلفن‌های هوشمند در بازار کنند.

نوسانات قیمت ارز

در چند ماه اخیر همه هم وطنان شاهد نوسانات شدید نرخ ارز در بازار بودند. همین مسئله باعث شد تا به یک باره قیمت دستگاه‌های الکترونیکی مختلف به یک باره افزایش پیدا کند. به همین دلیل راه اندازی پیش فروش و دریافت مبلغی بابت پیش فروش آیفون ایکس اس و آیفون ایکس آر در بازار منطقی نخواهد بود، چرا که ممکن است پس از عرضه این محصولات در بازار جهانی و آماده سازی بستر واردات آن‌ها به داخل کشور، نوسانات ارز همچنان ادامه داشته باشد و قیمت گوشی با آنچه به عنوان مبلغ ابتدایی پیش فروش دریافت شده، تفاوت قابل توجهی کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

4 کامنت

سلام
البته فکر کنم خود اپل این گوشی را آیون تن اس و تن آر تلفظ میکنه

  Attachments
  1. پدرام

بله اما عموم 10 را ایکس میخوانند

  Attachments
  1. علیرضا فرجی

دو مورد اول منطقی نیس اولا esim تو خیلی کشورا قابلیت استفاده نداره که اصلا ربطی به سیم کارت فیزیکیه داخل دستگاه نداره م، مورد دومم به صورت مسافری هیچ مشکلی نداره و ریجستر میشه فقط مورد سوم منطقیه متاسفانه

  Attachments
  1. اراد حسامی

موارد توضیح داده شده مربوط به تمامی احتمالات ممکن است. قطعا احتمال رخ داده همه آنچه در بالا گفته شده خیلی کم است.

  Attachments
  1. علیرضا فرجی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location