سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 اپل دیشب در جریان کنفرانس پاییزی خود از سری محصولات جدیدی رونمایی کرد. این محصولات شامل آیفون ایکس اس و آیفون ایکس آر به همراه اپل واچ سری 4 می‌شدند.

اپل واچ سری 4 گه تنها چند ساعت از زمان عرضه آن می‌گذرد دارای چند واچ فیش جدید است که در جریان رویداد شب گذشته به همراه آن‌ها رونمایی شد. اپل در حقیقت در توسعه واچ او اس 5 در اپل واچ سری 4 امکان استفاده از واچ فیس‌های حدید را ارائه داده است. این واچ فیس‌ها حتی در ویدیو تبلیغاتی اپل که جانی آیو مدیر بخش طراحی صنعتی این کمپانی روی آن حرف زده بود نیز نشان داده شده بودند و اپل آن را به همراه قابلیت‌های ویژه در اختیار کاربران قرار داده است.

توسعه دهندگانی که نسخه گلد مستر واچ او اس 5 را از همین حالا دریافت کرده‌اند می‌توانند با دانلود و نصب این نسخه در اپل واچ به قابلیت‌های این واچ فیس‌ها دسترسی داشته باشند. واچ فیس‌های فاش شده در حقیقت شامل چهار عنصر اصلی فلسفه یونان باستان شامل آب و باد و خاک آتش می‌شود.

واچ فیس باد البته کاربران را تشویق به نفس کشیدن عمیق می‌کند. اپل در معرفی این واچ فیس اعلام کرد که کاربران با مشاهده اپل واچ خود که روی این واچ فیس تنظیم شده است می‌توانند سلامت بیشتری پیدا کنند و در عین حال از زیبایی آن نیز لذت ببرند.

با وجود اینکه این واچ فیس‌ها به صورت اختصاصی برای اپل واچ سری 4 عرضه شده است، کاربران اپل واچ‌های دیگر نیز می‌توانند از طریق نصب واچ او اس 5 به آن‌ها دسترسی داشته باشند. در حقیقت استفاده از این واچ فیس‌ها محدودیتی در زمینه نوع و سری اپل واچی که کاربران از آن استفاده می‌کنند ندارد.

این واچ فیس‌ها قرار است در کنار واچ او اس 5 به زودی آماده عرضه به تمامی کاربران اپل واچ‌ها بشوند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location