سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

تنها چند ساعت از معرفی آیفون ایکس اس، آیفون ایکس اس مکس و آیفون ایکس آر می‌گذرد و حالا شرکت اپل روش‌های توسعه اپلیکیشن‌ها برای این گوشی‌ها را به توسعه دهندگان آموزش داده است.

بر همین اساس، توسعه دهندگانی که از همین حالا به بخش Developer Center اپ استور مراجعه می‌کنند با بیانیه‌ای آموزشی در مورد نحوه توسعه اپلیکیشن‌ها با سازگاری کامل با آیفون ایکس اس و آیفون ایکس آر را مشاهده می‌کنند. اپل اعلام کرده است که این گوشی‌های هوشمند به طور کامل با ای او اس 12 سازگاری دارند و توسعه دهندگان باید اپلیکیشن‌هایی اختصاصی را بر پایه این دستگاه‌های هوشمند توسعه دهند.

توسعه دهندگان از این پس می‌توانند از قابلیت‌های ویژه و بهتر اپ استور استفاده کنند. البته شرط استفاده از این قابلیت‌ها بهینه سازی اپلیکیشن‌ها بر پای آیفون ایکس اس و آیفون ایکس آر است. در خفیفت اپل تصمیم دارد تا با به‌کارگیری سیاست‌های تشویقی، تعداد اپلیکیشن‌هایی که با سازگاری بیشتری برای آیفون‌های جدید ارائه می‌شود را افزایش دهد.

قابلیت‌های در نظر گرفته شده برای توسعه دهندگان در این بخششامل امکان انتشار 10 اسکرین شات در بخش معرفی اپلیکیشن در اپ استور می‌شود. اپل اعلام کرده که اپلیکیشن‌های توسعه داده شده برای این سه تلفن هوشمند جدید باید سازگاری کامل با پردازنده A12 Bionic را داشته باشند و در عین حال بتوانند به صورت هوشمندانه از شبکه عصبی به کار رفته در این پردازنده استفاده کنند.

گفتنی است که اپل تصمیم دارد تا پیش فروش آیفون ایکس اس و آیفون ایکس اس مکس را از پس فردا شروع کند و در عین حال آیفون ایکس آر قرار است در اواسط نوامبر آماده عرضه به کاربران به صورت عمومی شود. بر همین اساس، توسعه دهندگان زمان زیادی برای اعمال بهینه سازی اپلیکیشن‌های خود برای آیفون‌های جدید ندارند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location