سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شرکت اپل از چند دقیقه پیش و مشخصاً در جریان رویداد دوازدهم سپتامبر خود از اپل واچ سری 4 رونمایی کرد.

اپل واچ سری 4 همان‌طور که از شایعات پیشین نیز مشخص شده بود، دارای طراحی نمایشگر بدون حاشیه است که از طریق آن اندازه نمایشگر بدون تغییر ابعاد دستگاه افزایش پیدا کرده است. بر همین اساس، اپل واچ سری 4 از این پس با دو سایز 40 و 44 میلی متری تولید و عرضه می‌شود.

اپل واچ جدید دارای پردازنده S4 است که از لحاظ پردازش تا دو برابر قدرت بیشتری نسبت به نسخه‌های قبلی اپل واچ دارد. در عین حال عمر باتری این محصول نسبت به نسخه‌های پیشین بهبود پیدا کرده است.

اپل واچ جدید دارای دیجیتالی کراون منحصر به فرد است و دارای موتور هپتیک برای مدیریت و کنترل بهتر موارد انتخاب شده از طرف کاربران است. اپل واچ سری 4 همچنین از طریق دیجیتال کراون می‌تواند ضربان قلب کاربران را به صورت دائمی تشخص دهد. کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند انگشت دست مخالف را روی دیجیتال کراون قرار داده و در هر لحظه رفتار قلب را تشخیص دهند.

جف ویلیامز اعلام کرد که این قابلیت باعث می‌شود تا کاربران بتوانند در هر لحظه میزان سلامتی قلب خود را تشخیص دهند و از بیماری‌های مختلف قلبی و عروقی جلو گیری کنند.

علاوه بر قابلیت‌های فوق، اپل واچ سری 4 امکان استفاده از واچ فیس‌های جدیدتر و قابل مدیریت‌تر را دارد. کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند واچ فیس‌های اختصاصی خود را درست کنند تا در هر لحظه به صورت سریع به تمامی موارد پر استفاده خود دسترسی داشته باشند.

اپل واچ سری 4 قرار است با قیمت 399 دلار آماده عرضه در بازار جهانی شود. این محصول قرار است در آینده نزدیک آماده عرضه به بازار جهانی شود و در نهایت تا 1 یک ماه آینده برای فروش به کاربران ایرانی آماده شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location