سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

تنها چند ساعت تا برگزاری رویداد معرفی محصولات اپل باقی مانده است و حالا اولین مجموعه از افشا گری‌های واقعی از طرف وب سایت رسمی اپل منتشر شده است. بر اساس اطلاعات فاش شده از آدرس‌های بخش نقشه وب سایت رسمی اپل، اپل واچ 40 و 44 میلی متری فاش شده است.

فایل XML فاش شده از وب سایت رسمی اپل که در حال حاضر از دسترس خارج شده است، تا چندی پیش برخی از اطلاعات مهم از محصولات جدید اپل را فاش کرده است. این اطلاعات علاوه بر تائید نام آیفون‌ها با عنوان آیفون ایکس اس با سایز 5.8 اینچ به همراه آیفون ایکس اس مکس با سایز 6.5 اینچ و آیفون ایکس آر با سایز 6.1 اینچ، اطلاعات مربوط به اپل واچ سری 4 را نیز فاش کرده است.

بر اساس این اطلاعات، اپل واچ جدید قرار است با دو سایز 40 و 44 میلی متری آماده عرضه شوند. در نتیجه این اطلاعات باید در کنفرانس امشب شاهد معرفی اپل واچ 40 میلی متری و اپل واچ 44 میلی متری باشیم.

اطلاعات فاش شده از اپل واچ 40 و 44 میلی متری به صورت مشخص مربوط به بندها و لوازم جانبی این ساعت‌های هوشمند می‌شوند. بر همین اساس، نام بند اسپرت سفید اپل واچ 44 میلی متری با پارت نامبر MTPK2AM/A در وب سایت رسمی اپل لو رفته است.

اپل تصمیم دارد تا کمتر از 5 ساعت دیگر کنفرانس جدید خود را برگزار کند، بر همین اساس، این کمپانی در حال حاضر بخش محصولات خود را از دسترس خارج کرده است و کاربران امکان دسترسی به آن را ندارند. با این حال اطلاعات فاش شده از بخش نقشه سایت وب سایت اپل حاکی از آن است که شایعات مربوط به آیفون ایکس پلاس، آیفون ایکس اس پلاس و آیفون 9 دیگر سخت ندارند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location