سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 تنها چند ساعت پیش از شروع رویداد معرفی محصولات جدید اپل، تصویری از خشاب سیم کارت آیفون ایکس آر فاش شده است.

این تصاویر که در حساب کاربری Ben Geskin در توییتر فاش شده است، شایعات مربوط به اقدام اپل برای تولید آیفون دو سیم کارت به همراه رنگ‌های مختلف را تائید می‌کند. در این تصاویر، دو خشاب جداگانه برای سیم کارت آیفون 6.1 اینچی یا همان آیفون ایکس آر فاش شده است که در رنگ‌های نقره‌ای، خاکستری فضایی، قرمز، آبی و قهوه‌ای تولید شده است.

تا پیش از این نیز شایعات مربوط به آیفون ایکس آر حاکی از آن بود که اپل تصمیم به تولید این تلفن هوشمند بارنگ‌های جدید را دارد. بر همین اساس، سه رنگ آبی، قرمز و قهوه‌ای در امسال جزو آپشن‌های جدیدی به حساب میایند که اپل در کنار نقره‌ای و خاکستری فضایی آماده تولید شده است. البته شایعات بر این ادعا بودند که دو رنگ نارنجی و صورتی نیز توسط اپل تولید و عرضه می‌شوند، با این حال تصاویر یاد شده هیچ ادعایی مبنی بر تائید یا رد این رنگ‌ها را مطرح نکرده‌اند.

Ben Geskin یکی از مهم‌ترین افشا گران محصولات اپل به حساب میاید که تا پیش از این تصاویر زیادی از ماکت‌های آیفون‌های جدید را پیش از معرفی آن‌ها منتشر کرده بود. این کاربر البته بر این باور است که آیفون 6.1 اینچی با عنوان آیفون ایکس سی تولید و عرضه می‌شود با این حال خبرگزاری بلومبرگ طی بررسی‌های خود اعلام کرده که این تلفن هوشمند با عنوان آیفون ایکس آر تولید و عرضه می‌شود.

اپل تصمیم دارد تا در کنار آیفون ایکس آر از دو تلفن هوشمند پرچم‌دار دیگر با عنوان آیفون ایکس اس و آیفون ایکس اس مکس به ترتیب با سایز 5.8 و 6.5 اینچ را تولید و عرضه کند. این دو گوشی پرچم‌دار اپل به طور حتم با نمایشگرهای با کیفیت از جنس اولد تولید و عرضه می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location