سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

اپل در توسعه ایرپلی 2 به کاربران امکان اتصال هم‌زمان به چندین دستگاه را داده است. کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند دستگاه‌هایی نظیر هوم پاد، اپل تی وی و اسپیکرهای قابل پشتیبانی به ایرپلی را به صورت هم‌زمان به یک دیگر متصل کنند.

این قابلیت باعث می‌شود تا صدای در حال پخش از طریق یک دستگاه مثل آیفون یا آیپد به صورت هم‌زمان در چند دستگاه پخش شود و اصطلاحاً حالت مالتی روم در محیط اتاق یا خانه ایجاد شود.

علاوه بر موارد فوق، اپل به تازگی امکان پشتیبانی ایرپورت اکسپرس از ایرپلی 2 را نیز ارائه داده است و کاربران می‌توانند از طریق این محصول نیز صدای در حال پخش مورد نظر خود در آیفون و آیپد را نیز در شبکه خانگی خود به اشتراک بگذارند تا صدا به صورت مالتی روم در خانه پخش شود.

ایرپلی 2 همچنین در هنگام پخش محتوای صوتی امکان اتصال دستگاه‌ها برای انتقال فایل‌ها را نیز دارد و به همین دلیل پخش صدا به صورت مالتی روم اختلالی در روند انتقال فایل‌ها از طریق این سیستم ارتباطی ایجاد نمی‌کند. 

اتصال هم‌زمان چند دستگاه از طریق ایرپلی 2 به صورت مالتی روم

 روش انجام این کار، لزوماً نیازی به داشتن دانش کار با شبکه‌های کامپیوتری ندارد و تنها کافی است چند کار ساده را از طریق آیفون یا آیپد انجام دهید.

  • 1.در آیفون یا آیپد، صدای مورد نظر خود را اجرا کنید. (شما می‌توانید اپلیکیشن اپل موزیک را برای مثال باز کنید و موسیقی را پخش کنید)
  • 2.کنترل سنتر را از طریق صفحه هوم باز کنید
  • 3.روی بلوک موسیقی در حال پخش در اپل موزیک انگشت را به صورت 3D Touch فشار دهید
  • 4.گزینه مورد نظر خود که شامل Living Room، Bedroom و Bedroom Apple TV می‌شود را انتخاب کنید
  • 5.اگر دستگاه‌های اطراف شما از ایر پلی 2 پشتیبانی می‌کنند، روی آنها تپ کنید تا صدا از طریق آنها پخش شود. شما می‌توانید در این بخش تک تک دستگاه‌ها را به ایرپلی متصل کنید

پس از انجام کارهای فوق موسیقی مورد نظر شما از طریق تمامی دستگاه‌های انتخاب شده پخش می‌شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location