سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

روز گذشته یک تصویر تبلیغاتی از آیفون دو سیم کارت که از طریق China Telecom آماده شده بود لو رفت که در حقیقت مهر تأییدی برای شایعات مربوط به عرضه حد اقل یک مدل آیفون دو سیم کارت بوده است.

اما حالا یک تصویر تبلیغاتی دیگر از طرف اپراتور تلفن همراه China Mobile منتشر شده است که به آیفون دو سیم کارت و عرضه آن در بازار چین اشاره دارد. این تصویر تبلیغاتی که از لحاظ طراحی جذابیت زیادی ندارد، یک سیب را به عنوان نماد شرکت اپل نشان داده که در اطراف آن دو سیم کارت قرار گرفته است.

در این عکس تبلیغاتی، این جمله نوشته شده است: «سیب (اپل) جدید با امکان پشتیبانی از سیم کارت دوگانه؟»

تا پیش از این شایعات زیادی در مورد تلاش اپل برای تولید آیفون دو سیم کارت منتشر شده بود. تحلیلگران بر این اعتقاد هستند که آیفون 6.1 اینچی امسال قرار است با قابلیت اتصال به دو سیم کارت آماده عرضه شود. این محصول احتمالاً قرار است تنها برای کشور چین عرضه شود و کاربران در سایز کشورها امکان استفاده و خرید این محصول را ندارند.

در این میان، دو تصویر تبلیغاتی جدید منتشر شده اخیر که به موضوع آیفون دو سیم کارت پرداخته‌اند، می‌تواند نشانه‌ای مهم از تلاش اپل برای تولید این محصول برای کشور چین باشد. در این میان هنوز به صورت قطعی مشخص نیست که آیفون دو سیم کارت قرار است به طور کامل به کشور چین محدود باشد و یا اپل در نهایت با افزایش درخواست‌های کاربران در دیگر کشورها تلاش می‌کند تا این محصول را برای کاربران دیگر نیز به صورت جهانی آماده عرضه کند.

گفتنی است که کنفرانس اپل قرار است فردا ساعت 9.30 دقیقه به وقت تهران شروع شود که طی آن از محصولات جدید کمپانی اپل رونمایی خواهد شد. اپل تصمیم دارد تا بر اساس جدول زمان‌بندی مشخصی پس از معرفی این محصولات، آنها را برای عرضه در بازار جهانی آماده کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location