سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 اتفاقات عجیب و غریب بازار سهام در یکی دو روز گذشته باعث شده است تا بسیاری از افراد این حوزه با سردرگمی‌های بسیاری مواجه شوند. از یک طرف کاهش سهام تسلا به دلیل انتشار ویدیوی مصرف مواد مخدر توسط ایلان ماسک و حالا کاهش 2 درصدی سهام اپل به دلیل یک توییت رئیس جمهور آمریکا سروصدای زیادی به پا کرده است.

ترامپ در توییت اخیر خود در مورد تعرفه مالیات مربوط به واردات محصولات آمریکایی که در چین تولید می‌شوند سخت گفته است. او اعلام کرده است که به تعرفه 25 درصدی که دولت چین برای واردات محصولات آمریکایی در نظر گرفته اعتراض دارد و به همین دلیل تصمیم دارد تا تعرفه مالیات واردات محصولات چینی به کشور آمریکا را تا 25 درصد و برابر با مالیاتی که دولت چین در نظر گرفتهافزایش دهد.

تا پیش از این شرکت اپل نیز اعلام کرده بود که در صورت تصویب تعرفه مالیاتی جدید، درآمد حاصل از فروش محصولات شرکت اپل تا 2 درصد کاهش پیدا می‌کند و در نتیجه آن مجبور به افزایش قیمت محصولات خود است. اپل تمامی محصولاتش را در آمریکا طراحی می‌کند؛ با این حال تولید انبوه این محصولات معمولاً به عهده کارخانه‌های چینی و تایوانی است. به همین دلیل این محصولات پس از تولید انبوه باید از خاک چین به آمریکا صادر شوند تا در نهایت به دست کاربران آمریکایی برسد.

در این میان، توییت اخیر رئیس جمهور آمریکا باعث شده تا سهام اپل در بازار بورس تا 2 درصد کاهش پیدا کند. این گزارش اولین بار توسط خبرگزاری بیزینس اینسایدر منتشر شده است که نشان از کاهش 1.34 درصدی AAPL دارد.

البته کنفرانس اپل قرار است فردا برگزار شود و طی آن محصولات جدید این کمپانی رونمایی شود. بر همین اساس پیش بینی می‌شود تا سهام این کمپانی در روزهای پایانی هفته جاری افزایش پیدا کند و در نهایت تأثیرات توییت رئیس جمهور آمریکا برطرف شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location