سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

تنها یک روز تا زمان معرفی محصولات جدید در جریان کنفرانس اپل در سپتامبر 2018 باقی مانده است و حالا شایعاتی در مورد تجهیز مک بوک ایر 2018 به تاچ آیدی منتشر شده است.

بر اساس پیش بینی‌های مطرح شده توسط مینگ چی کو، اپل تصمیم دارد تا در تولید مک بوک ایر 2018 امکان استفاده از سیستم احراز هویت تاچ آیدی را نیز به کاربران ارائه دهد. اپل تا پیش از این در تولید و عرضه مک بوک پرو 2016 و نسخه‌های جدیدتر از آن امکان استفاده از تاچ آیدی را از طریق تاچ بار به کاربران ارائه داده بود. بر همین اساس، تاچ آیدی تا پیش از این تنها در انحصار مک بوک پروها بوده است.

مینگ چی کو در تحلیل‌های خود، ادعایی از ارائه تاچ بار در مک بوک ایر 2018 نکرده است و اعلام کرده که این محصول تنها دارای سنسور تشخیص اثر انگشت برای ارائه تاچ آیدی است. در حقیقت مک بوک ایر 2018 به صورت جداگانه یک سنسور خاص برای احراز هویت کاربران خواهد بود. 

اپل احتمالاً در سال جدید، مک بوک ارزان قیمت را که با عنوان مک بوک ایر 2018 معرفی می‌شود، جایگزین خط تولید مک بوک 12 اینچ خواهد کرد. انتظار داریم که مدل‌های جدید معرفی شده از تاچ آیدی پشتیبانی کنند؛ اما این محصولات دارای تاچ بار نخواهند بود. علاوه بر این، اقدامات جدید اپل برای تجاری سازی محصولات جدید بسیار کارآمد است چرا که این اولین باری است که اپل به طور مستقیم وارد بخش زنجیره تأمین قطعات مربوط به بدنه کامپیوترهای مک می‌شود که در نهایت باعث افزایش 20 درصدی سود دریافت اپل خواهد شد.

مینگ چی کو

در صورت حقیقت داشتن این پیش بینی‌ها، می‌توانیم شاهد عرضه مک بوک‌های جدید باشیم که با نامی متفاوت و به عنوان جایگزینی برای مک بوک‌های 12 اینچی و همچنین سری محصولات مک بوک ایر تولید و عرضه می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location