سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 مینگ چی کو از صبح امروز اقدام به انتشار تعدادی از پیش بینی های خود در مورد سری محصولات جدید آیفون کرده است. بر اساس یکی از این پیش بینی ها، در بسته بندی آیفون 2018 قرار نیست آداپتور فست شارژ ارائه شود.

تا پیش از این، شایعات بسیاری در مورد تلاش اپل برای عرضه آداپتورهای فست شارژ در آیفون 2018 مطر شده بود. این شایعات بر این اعتقاد بودند که اپل در بسته بندی این محصولات کابل تبدیل USB-A به لایتنینگ را حذف کرده و به جای آن از کابل تبدیل USB-C استفاده میکند.

اما حالا تحلیلگر چینی محصولات شرکت اپل در اداعای اخیر خود اعلام کرده است که آیفون 2018 قرار است همانند آیفون های سال گذشته با آداپتورهای 5 واتی آماده عرضه به بازار شوند و کاربران برای استفاده از سیستم شارز سریع یا همان فست شارژ مجبور به خرید جداگانه ابزار های مربوط به آن هستند.

مینگ چی کو ادعا کرده که اپل به جای ارائه این شارژرها در بسته بندی آیفون های جدید تصمیم دارد تا درگاه لایتنینگ را از آیپد ها حذف کند و آداپتورهای فست شارژ را برای این محصول ارائه دهد. وی ادعا کرده که ارائه آداپتورهای ست شارژ باعث میشود تا کاربران آیفون های جدید که امکان استفاده از کامپیوترهای دسکتاپ مدرن مبتنی بر یو اس بی سی را ندارند، با چالش های بسیار زیادی بر سر اتصال گوشی به کامپیوتر مواجه میشوند. علاوه بر این، ارائه این شارژرها در بسته بندی آیفون های جدید باعث افزایش قابل توجه قیمت این دستگاه ها خواهد شد.

بر همین اساس، اپل احتمالا فرایند ارائه آداپتورهای فست شارژ مبتنی بر یو اس بی سی در جعبه آیفون های خود را از سال آینده شروع خواهد کرد که بر اساس پیش بینی های بعدی، اپل احتمالا درگاه لایتنینگ را نیز از آیفون های خود حذف کرده و به جای آن از درگاه USB-C در تلفن های هوشمند خود استفاده خواهد کرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location