سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

تنها یک روز تا برگزاری کنفرانس اپل باقی مانده است و حالا پیش بینی‌های مینگ چی کو حاکی از آن است که اپل احتمالاً در تولید آیپد پرو 11 اینچ در گاه لایتنینگ را حذف می‌کند و به جای آن از پورت یو اس بی سی استفاده می‌کند.

مینگ چی کو تحلیلگر موسسه تحلیلی TF International Securities بر این باور است که اپل تصمیم دارد تا آداپتورهای شارژر 18 واتی را در جعبه آیپد پرو 11 اینچ ارائه دهد و به همین دلیل این محصول مجهز به درگاه یو اس بی سی می‌شود تا از طریق آن بتواند به صورت مستقیم و همانند مک بوک‌های جدید از درگاه‌های استاندارد برای انتقال اطلاعات با کامپیوترهای دسکتاپ و همچنین دریافت شارژ باتری استفاده کند.

گزارش جدید تحلیلگر چینی به شرح زیر است: 

علاوه بر ارائه فیس آیدی ما انتظار داریم تا مدل‌های جدید آیپد پرو 2018 دستخوش آپگریدهای مهمی شوند که از طریق آن درگاه لایتنینگ با یو اس بی سی جایگزین شود و یک شارژر 18 واتی با بدنه یکپارچه در بسته بندی آن قرار گیرد.

مینگ چی کو

 در صورت حقیقت داشتن این پیش بینی، آیپد پرو 2018 و مشخصاً آیپد پرو 11 اینچ اولین مدل از دستگاه‌های همراه اپل به حساب میایند که درگاه لایتنینگ از آنها حذف شده و به جای آن درگاه استاندارد یو اس بی سی ارائه می‌شود.

تا پیش از این نیز بسیاری از تحلیلگران، کاربران و سازمان‌های تجاری و دولتی از عدم استفاده از درگاه‌های استاندارد توسط اپل در دستگاه‌های همراه شامل آیفون‌ها و آیپدها انتقاد کرده بودند. این مسئله تا جای حساس شده بود که اتحادیه اروپا تصمیم داشت تا در آینده نزدیک به تصویب قانونی، فروش محصولات دیجیتالی که از درگاه‌های استاندارد استفاده نمی‌کنند را در منطقه تحت پوشش خود منع کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location