سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

اگر از طرفداران محصولات اپل باشید و شایعات و اخبار مربوط به این محصولات را دنبال می‌کنید، حتماً میدانید که شایعات مربوط به نام گذاری آیفون‌های امسال تفاوت بسیار زیادی با سال گذشته دارد. در میان نام‌های حدس زده شده، اخیراً آیفون ایکس آر نیز دیده شده است.

سال گذشته شایعات تا آخرین هفته معرفی آیفون‌های جدید حاکی از آن بودند که آیفون پرچم‌دار 2017 با عنوان آیفون 8 معرفی می‌شود و دو تلفن هوشمند دیگر قرار بود با عنوان آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس معرفی شوند. اما در هفته اول سپتامبر 2017 با فاش شدن نسخه گلد مستر آی او اس 11 ورق برگشت و همه پیش از رونمایی این محصولات می‌دانستند که نام پرچم‌دار جدید اپل آیفون ایکس است.

اما امسال وضعیت در مورد شایعات منتشر شده در مورد نام آیفون‌های جدید به طور کامل فرق کرده است و هر خبرگزاری یک نام متفاوتی را برای آیفون جدید حدس می‌زنند. این مسئله تا جایی پیش رفته که حتی برخی از تحلیلگران آن را به یک جوک تشبیه کرده‌اند که هر کس یکی از حروف الفبا را به عنوان پسوند در کنار نام آیفون ایکس قرار می‌دهد تا نام محصولات جدید اپل را حدس بزند.

بدون شک مطمئن هستیم که آیفون پرچم‌دار امسال با عنوان آیفون ایکس اس معرفی و عرضه می‌شود. با این حال در مورد آیفون 6.1 اینچی قضیه فرق می‌کند و شایعات زیادی در مورد این تلفن هوشمند مطرح شده است. برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که این تلفن هوشمند با عنوان آیفون ایکس سی معرفی می‌شود. با این حال خبر گذاری بلومبرگ ادعا کرده که این تلفن هوشمند آیفون ایکس آر نام خواهد داشت. بلومبرگ بر این باور است که پسوند C یادآوری پروژه شکست خورده آیفون 5 سی است و اپل از آن برای معرفی محصول جدید خود استفاده نمی‌کند، بلکه از پسوندی جدید نظیر R در رونمایی از محصول جدید خود استفاده می‌کند.

با وجود تمامی این حدسیات، هنوز به صورت قطعی نام آیفون‌های جدید معلوم نیست و باید برای مشخص شدن آن تا پس فردا و رونمایی نهایی از این محصولات منتظر باقی ماند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location