سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل به تازگی اقدام به استخدام تعدادی از متخصصین عصب شناسی کرده است تا بتواند از طریق آن فرایند توسعه عینک هوشمند خود را تسریع بخشد.

در آگهی استخدام جدید اپل آمده است که این کمپانی به دنبال استخدام تعداد دانشمند عصب شناسی است تا در زمینه تولید توسعه عینک هوشمند مبتنی بر واقعیت افزوده همکاری کنند. در ادامه این آگهی آمده است که فرد مورد نظر کمپانی اپل باید بین 5 تا 10 سال سابقه در زمینه طراحی و بررسی تحقیقاتی در زمینه ادراک عصبی و رشته‌های مرتبط با آن را داشته باشد. این متخصص همچنین باید تجربه کامل در زمینه کار با سنسورها داشته باشد و تجربه تحقیق و توسعه در این زمینه و ابزارهای مناسب برای تشخیص عمق، کد نویسی شبکه عصبی و سیستم‌های تصمیم گیرنده در هوش مصنوعی را داشته باشد.

شایعات پیشین همواره بر این مسئله تأکید می‌کردند که اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک از یک عینک هوشمند مبتنی بر واقعیت افزوده رونمایی کند. مینگ چی کو نیز زمان تخمینی برای عرضه این محصول را نیمه دوم سال 2020 عنوان کرده بود.

خبرگزاری بلومبرگ نیز در سال گذشته اعلام کرده بود که اپل فرایند تولید و توسعه عینک هوشمند اختصاصی خود را شروع کرده است و نسخه‌ای خاص از آی او اس را با عنوان rOS برای این عینک هوشمند آماده بررسی کرده است.

اما اطلاعات فاش شده از آگهی استخدام اخیر، در حقیقت اولین خبر تائید شده و قابل اعتمادی است که در مورد تلاش اپل برای تولید و عرضه عینک هوشمند منتشر شده است. بر همین اساس، می‌توان مطمئن بود که تا چند سال آینده، اپل از عینک هوشمند خود باقابلیت‌هایی ویژه رونمایی می‌کند.

گفتنی است که شایعات منتشر شده بر این اعتقاد هستند که عینک هوشمند اپل قرار است به صورت وابسته و از طریق اتصال به دستگاه‌های مبتنی بر آی او اس و مک او اس کار کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location