سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

وب سایت اسلش لیکس به تازگی دو تصویر از برچسب پشت جعبه آیفون‌های جدید منتشر کرده است که در متن هر دو، نام آیفون ایکس اس آمده است.

در دو تصاویر فاش شده، برچسب پشت جعبه آیفون ایکس اس به طرزی غیرمعمول از بسته بندی دستگاه جدا شده و به همین دلیل تا حدودی مچاله به نظر می‌رسند. در این دو تصویر، آیفون ایکس اس با ظرفیت 64 گیگابایت و 256 گیگابایت تائید شده است.

تا پیش از این، شایعات بسیاری در مورد ظرفیت آیفون‌ها منتشر شده بود که حاکی از آن بود که دو تلفن هوشمند پرچم‌دار امسال که احتمالاً با نام آیفون ایکس اس و آیفون ایکس پلاس یا مکس منتشر می‌شود، دارای آپشن با ظرفیت 512 گیگابایت نیز هستند؛ اما حالا دو تصویر فاش شده تنها حاکی از دو ظرفیت 64 و 256 است که همانند سال گذشته که در آیفون ایکس عرضه شده بود آماده ارائه شده است.

در اطلاعات درج شده در این دو تصویر، علاوه بر نام آیفون ایکس اس و دو آپشن با ظرفیت 64 و 256 گیگابایت، اطلاعات دیگری از مشخصات سخت افزاری این محصولات نیز فاش شده است. بر همین اساس، مشخص شده است که این تلفن هوشمند از سیستم ارتباطی ال تی ای استفاده می‌کند و اپل در تولید این محصول تلاشی برای عرضه امکان استفاده از سیستم ارتباطی نسل پنجم یا همان 5G نکرده است.

در این دو برچسب همچنین هیچ اطلاعاتی در مورد وجود آداپتور فست شارژ و کابل لایتنینگ به USB-C نیامده است و اپل تنها به نام بردن کلی آن‌ها بسنده کرده است.

گذشته از اطلاعات فوق، هیچ اطلاعاتی در مورد رنگ و یا وجود ظرفیت سوم و حتی قیمت آیفون ایکس اس از طریق این برچسب ها مشخص نشده است و همچنان برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آیفون ایکس اس تا پس فردا و برگزاری کنفرانس اپل منتظر باقی ماند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location