سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که کاربران تلفن‌های هوشمند در دنیای امروز با آن مواجه هستند، امکان همراه داشتن و استفاده از شارژر است که یک شارژر جیبی می‌تواند به این چالش‌ها پایان دهد.

گوشی‌های هوشمند به گونه‌ای طراحی می‌شوند که به‌راحتی در جیب جای بگیرند و امکان حمل آن‌ها بسیار آسان و ساده باشد؛ اما زمانی که برای مدت زمان طولانی به مکانی دور از خانه می‌روید، چالش همراه داشتن شارژر نیز به حمل آیفون اضافه می‌شود. این مسئله همچنین در صورت عدم وجود پریز برق در اطراف باعث می‌شود تا کاربران مجبور به حمل پاور بانک نیز بشوند.

در این میان، Chargerito یک شارژر جیبی است که می‌تواند مشکلات بسیاری از کاربران آیفون‌ها را برطرف کند تا دیگر نیازی برای به یاد داشتن حمل همیشگی شارژر نداشته باشند. این شارژر فاقد سیم است و به طور یک پاچه شامل یک دو شاخه و یک درگاه لایتنینگ است که می‌تواند آیفون‌ها را شارژ کند.

این شارژر به‌راحتی در جا کلیدی قرار می‌گیرد و به‌راحتی در جیب جا می‌شود تا همراه با دسته کلید خود، بتوانید یک شارژر کوچک و همراه را با خود حمل کنید.

این محصول به طور کامل می‌تواند نیاز بسیاری از کاربران را در مواقع ضروری برطرف کند؛ با این حال باید به یاد داشت که در حین شارژ آیفون با استفاده از این آداپتور، آیفون دقیقاً در کنار پریز قرار می‌گیرد و امکان استفاده از آن ممکن است تا حدودی دشوار شود. گفتنی است که این مسئله به طور مشخص به عدم وجود سیم در این شارژر مربوط می‌شود. در حقیقت تولید کنندگان این محصول برای کاهش حجم آن، امکان اتصال سیمی را از آن حذف کرده‌اند تا بتوان به صورت سریع و یک تکه آیفون‌ها را روی دیوار و در کنار پریز برق شارژ کرد.

قیمت این محصول 29.99 دلار است که فعلاً برای برخی از کشورها آماده عرضه شده است. این محصول هنوز برای فروش در ایران آماده نشده است و تاریخ عرضه آن برای کاربران ایرانی نیز معلوم نیست.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location