سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

اگر به صورت حرفه‌ای کار موسیقی انجام می‌دهید و یا علاقه زیادی به گوش کردن موسیقی دارید، حتماً باید بدانید که نرم افزار آیتونز در کامپیوترهای مک امکان تغییر اکولایزر را دارد.

تغییرات اکولایزر در مک او اس و نرم افزار آیتونز به طور کامل پیوسته از که این امکان را به کاربران حرفه‌ای می‌دهد تا جزئیات آهنگ در حال پخش را به طور کامل مدیریت کنند. این در حالی است که اپل موزیک ارائه شده در آی او اس تنها امکان مدیریت اکولایزر از طریق سبک‌های موسیقی مختلف را دارد.

کاربران مک در عین حال می‌توانند از اکولایزرهای پیش فرض که بر اساس سبک‌های مختلف ثبت شده‌اند نیز دسترسی داشته باشند. البته کاربران می‌توانند به صورت جداگانه اکولایزر اختصاصی خودشان را برای آیتونز ساخته و آن را روی دستگاه ذخیره کنند و هر موقع که تصمیم داشتند از طریق گزینه‌های پیش فرض به آن به صورت سریع دسترسی داشته باشند.

این قابلیت باعث می‌شود تا کامپیوترهای مک و نرم افزار آیتونز بهترین گزینه برای پخش موسیقی برای طرفداران و افراد حرفه‌ای در زمینه موسیقی باشد. چرا که کاربران می‌توانند تک‌ تک فرکانس‌های در حال پخش را مدیریت کنند. 

تنظیم اکولایزر مک او اس

روش انجام این کار بسیار ساده است و تنها کافی است چند کار ساده را انجام دهید:

  • 1.نرم افزار آیتونز را در مک او اس اجرا کنید
  • 2.زمانی که پنجره این نرم افزار باز شد، وارد بخش Window در نوار بالایی پنجره شوید
  • 3.حال گزینه Equalizer را از منوی پیش رو انتخاب کنید
  • 4.در پنجره جدید باز شده شما می‌توانید تک‌ تک فرکانس‌های موسیقی در حال پخش را مدیریت کنید تا اکولایزر شخصی خودتان را بسازید
  • 5.علاوه بر این، می‌توانید از منوی کشویی بالایی این پنجره اکولایزرها پیش فرض را انتخاب کنید تا بر اساس سبک موسیقی صدای در حال پخش تغییر کند

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location