سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

اخیرا شایعات زیادی در مورد تاریخ عرضه و قابلیت‌های احتمالی ایرپاد 2 منتشر شده است.

شرکت اپل حدود دو سال پیش از هدفون‌های بی‌سیم اختصاصی خود با عنوان ایرپاد رونمایی کرد. این هدفون‌ها در طول دو سال گذشته رضایت بسیاری زیادی را از کاربران جلب کرده‌اند و در عین حال کاربران خواستار ارائه قابلیت‌های بیشتری در آن‌ها هستند. هر چند که بسیاری از بسیاری از تحلیلگران بر این ادعا هستند که نسل جدید ایرپاد یا همان ایرپاد 2 قرار است تا در نیمه دوم سال 2019 معرفی شود؛ شایعات زیادی در مورد قابلیت‌های این محصول منتشر شده است.

در ادامه این مطلب تصمیم داریم تا هر آنچه باید از ایرپاد 2 انتظار داشت را مورد بررسی قرار دهیم:

  • -تاریخ عرضه

بسیاری از تحلیلگران، از جمله مینگ چی کو تا به امروز اطلاعات بسیار زیادی در مورد نسل بعدی ایرپادها منتشر کرده‌اند. اکثر قریب به اتفاق این پیش بینی‌ها حاکی از آن هستند که ایرپاد 2 قرار است در سال 2019 آماده عرضه به بازار شود. بر همین اساس، بعید به نظر می‌رسد که اپل این محصول را در رویداد دوازدهم سپتامبر 2018 رونمایی کند.

  • -قابلیت حذف نویز

اپل تصمیم دارد تا سیستم حذف نویز را در ایرپاد 2 ارائه دهد. این قابلیت باعث می‌شود تا مکالمات انجام شده از طریق ایرپادها کیفیت بهتری داشته باشند.

  • -پردازنده هوشمندتر

اپل احتمالاً در ایرپاد 2 از تراشه W2 استفاده خواهد کرد که از طریق آن می‌تواند قابلیت‌های کاربردی این محصول را افزایش دهد. ایرپاد 2 از طریق این تراشه می‌تواند بسیاری از کارها را با استفاده از دستیار دیجیتالی سیری انجام دهد.

  • -امکان مقاومت در برابر آب

ایرپادهای بی‌سیم فعلی امکان مقاومت در برابر نفوذ آب به صورت جزئی را دارد، اما کاربران نمی‌توانند از آن در استخر استفاده کنند. پیش بینی می‌شود تا ایرپادهای جدید امکان استفاده در محیط‌های مرطوب را داشته باشند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location