سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل به تازگی اقدام به رایزنی و همکاری با خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های آمریکایی پرمخاطب کرده است تا از طریق آن بتواند بخش خبری آیتونز را بیش از گذشته توسعه دهد.

بر اساس جدیدترین گزارش خبرگزاری Recode ادی کیو مدیر بخش بازاریابی محصولات دیجیتالی شرکت اپل اخیرا اقدام به همکاری با روزنامه‌های بزرگی همچون واشنگتن پست و نیویورک تایمز کرده است تا کاربری بخش خبری آیتیونز را گسترش دهد. تا پیش از این، اپل سرویس مجله خبری Texture را تصاحب کرده بود و حالا این سرویس قرار است به عنوان بخشی از سرویس‌های رسمی شرکت اپل به فعالیت خود ادامه دهد. اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک روزنامه های دیگر کشورها را نیز که به زبان های غیر انگلیسی منتشر میشوند را در این سرویس جای دهد.

اپل قصد دارد تا بخش جدیدی را برای روزنامه‌های پرمخاطب در این سرویس ارائه دهد. ادی کیو اعلام کرده است که کاربران برای دسترسی به محتوای دیجیتالی روزنامه‌های یاد شده، نیازی به خرید اشتراک ندارند؛ با این حال کاربران در صورت تمایل به استفاده از مجله‌های اینترنتی این سرویس باید اشتراک ماهانه با قیمت 10 دلار را تهیه کنند.

سرویس تکسچر تا به امروز بسیاری از مجله‌های اینترنتی مهم نظیر نشنال ژئوگرافیک، نیوزویک و تایم را در خود جای داده است و حالا با ارائه رایگان روزنامه‌ها تصمیم دارد تا تمایل کاربران به استفاده از دستگاه‌های دیجیتالی برای مطالعه روزنامه‌ها را افزایش دهد.

اپل پیش بینی کرده که با وجود نصب بودن سرویس تکسچر روی 1.3 میلیارد دستگاه همراه مبتنی بر سیستم عامل آی او اس، بخش خبری و مجله اینترنتی آیتونز می‌تواند موفقیت قابل توجهی را به همراه داشته باشد. به طور کل توسعه و گسترش سرویس تکسچر باعث می‌شود تا اپل بتواند علاوه بر ورود در صنعت موسیقی و فیلم در صنعت تولید محتوای نوشتاری نیز موفقت بسیار زیادی کسب کند و سرویس‌های دیجیتالی خود را در زمینه ارائه محتوای رسانه‌ای کامل کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location