سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 تنها یک روز پس از انتشار بیانیه اپل در مورد احتمال افزایش تعرفه محصولات جدید، دولت آمریکا اعلام کرده است که احتمالاً از طریق مراجع قانونی اپل را مجبور به تولید محصولات در خاک این کشور می‌کند.

دولت جدید آمریکا از زمان روی کار آمدن تا به امروز در تلاش بوده تا شرکت‌هایی نظیر اپل را به انتقال خط تولید محصولات در خاک آمریکا مجبور کند؛ با این حال سران این کمپانی‌ها بارها طی رایزنی‌های مختلف تلاش کرده‌اند تا نظر رئیس جمهور آمریکا را در مورد این مسئله تغییر دهند.

در این میان، اپل در سال گذشته تصمیم گرفت تا مدیران فاکس کان را به ایجاد یک از شیعه از این کارخانه در خاک آمریکا تشویق کند. هر چند که این کارخانه تا به امروز به بهره برداری نرسیده است، دولت آمریکا همچنان بر سر بومی سازی محصولات تولید شده توسط شرکت‌های آمریکایی پافشاری می‌کند.کارخانه تایوانی فاکس کان یکی از مهم‌ترین شرکای تجاری اپل به حساب میاید و اپل به مقدار قابل توجهی به این کمپانی وابسته است.

همکاری با کارخانه‌های چینی و تایوانی باعث می‌شود تا هزینه تولید انبوه محصولات کاهش پیدا کند، بر همین اساس، در صورت انتقال خط تولید محصولاتی نظیر آیفون در خاک آمریکا، احتمال افزایش قیمت آن‌ها و کاهش توان خرید مصرف کنندگان بیشتر می‌شود.

گفتنی است که این مسئله لزوماً به شرکت اپل و محصولات آن محدود نمی‌شود، دولت آمریکا بسیاری از شرکت‌های آمریکایی نظیر فیت بیت و سونوس را نیز زیر فشار قرار داده است تا خط تولید محصولاتشان را به خاک آمریکا انتقال دهند.

اپل روز گذشته اعلام کرد که به دلیل سیاست‌های جدید دولت آمریکا، مجبور به پرداخت مالیاتی سنگین برای واردات محصولات جدید خود است که در نهایت باعث افزایش 25 درصدی قیمت آن‌ها برای مصرف کننده نهایی می‌شود. اما حالا در صورت تصویب قانون جدید ممکن است قیمت محصولاتی نظیر آیفون‌ها بیش از آنچه مورد انتظار است، افزایش پیدا کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location