سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت آمازون مدتی کوتاه پس از شرکت اپل توانست تبدیل به دومین شرکت یک تریلیون دلاری آمریکا شود و ارزش سهام این شرکت از مرز هزار میلیارد دلار گذر کرد.

تا پیش از این، اپل و آمازون دو گزینه مهم برای یک تریلیون دلاری شدن بودند و بسیاری از تحلیلگران در مورد اینکه کدام یک از این دو کمپانی می‌تواند زودتر از دیگری به این ارزش برسد، بحث و گفت و گو می‌کردند. اما حالا حدود چهار هفته پس از یک تریلیون دلاری شدن شرکت اپل، شرکت آمازون نیز توانسته تا به این ارزش برسد. سهام آمازون در روز سه شنبه هفته گذشته از مرز 2050 دلار گذر کرد و حالا این کمپانی به طور مجموع ارزشی بیش از یک تریلیون دلار دارد.

اپل در روز دوم اوت سال جاری میلادی و مشخصاً نزدیک به یک ماه پیش ارزشی بیش از یک تریلیون دلار پیدا کرد که به مناسبت همین رخداد، تیم کوک به عنوان مدیر عامل اجرایی اپل بیانیه‌ای به منظور تبریک به کارکنان منتشر کرد و طی آن از مدیران، کارکنان، شرکای تجاری، تأمین کنندگان، توسعه دهندگان و مصرف کنندگان تشکر کرده بود. اما حالا آمازون توانسته با کنار زدن شرکت‌هایی نظیر گوگل و مایکروسافت عنوان دومین شرکت یک تریلیون دلاری آمریکا را به نام خود ثبت کند.

پس از این دو شرکت، پیش بینی می‌شود تا دو شرکت مایکروسافت و گوگل نیز در ماه‌های آتی به ارزش سهام یک تریلیون دلار برسند. گفتنی است که تا پیش از این یک شرکت آسیایی در سال 2007 برای مدت زمانی بسیار کوتاه به ارزش یک تریلیون دلار رسیده بود؛ با این حال اپل توانسته نام خود را به عنوان اولین شرکت یک تریلیون دلاری پایدار در جهان به ثبت برساند.

بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که علاوه بر گوگل و مایکروسافت، شرکت‌هایی نظیر نتفلیکس نیز بتوانند به ارزش یک تریلیون دلار برسند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location