سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 بر اساس خبرهای جدید منتشر شده، شرکت اپل تصمیمی برای قرار دادن سنسور اثر انگشت تاچ آیدی در زیر نمایشگرهای آیفون 2019 ندارد.

این اطلاعات، از طرف مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس محصولات اپل منتشر شده است که طی آن مشخص شده که تنها سیستم احراز هویت به کار رفته در سری محصولات سال آینده آیفون‌ها، سیستم تشخیص چهره کاربر با عنوان فیس آیدی خواهد بود.

تا پیش از این شایعاتی در مورد قرار دادن تاچ آیدی در زیر نمایشگر آیفون ها منتشر شده بود که حاکی از آن بود که اپل تصمیم دارد تا در کنار حذف دکمه هوم، سیستم احراز هویت تاچ آیدی را در زیر نمایشگر آیفون‌ها قرار دهد.

بر همین اساس، اپل تصمیم دارد تا برای یک سال دیگر نیز از دوربین ترودپت در قسمت جلویی آیفون‌ها استفاده کند تا از طریق آن بتواند فیس آیدی را به کاربران این سری از محصولات ارائه دهد. مینگ چی کو همچنین اعلام کرده که بسیاری از شرکت‌های تولید کننده محصولات اندرویدی، در آینده نزدیک اقدام به ارائه سیستم احراز هویت مبتنی بر اثر انگشت، در زیر نمایشگر تلفن‌های هوشمند خود خواهند کرد.

در گزارش مینگ چی کو آمده است که تمامی مدل‌های آیفون که در نیمه دوم 2019 معرفی می‌شوند، دارای سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر نیستند. با این حال، شرکت‌های تولید کننده دستگاه‌های اندرویدی به سه دلیل تمایل به ارائه این قابلیت در دستگاه‌های خود دارند:

  • 1.میزان بازخورد این قابلیت در آیفون‌ها کمتر از سطح انتظار است
  • 2.میزان بازخورد این قابلیت در اولین محصول مجهز به آن یعنی X21 VIVO بیشتر از سطح انتظار بود که باعث می‌شود تا اپل به عنوان رقیب مهم نتواند در آن موفقیت قابل توجهی پیدا کند
  • 3.این قابلیت بهترین راه حل برای حذف ناچ از گوشی‌های تمام صفحه و ارائه سیستم احراز هویت بیومتریک در گوشی‌ها است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location