سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

اپل تا چند هفته دیگر فرایند عرضه نسخه نهایی آی او اس 12 را شروع می‌کند و حالا طبق آمارهای منتشر شده، 85 درصد از دستگاه‌های همراه تولید شده توسط این کمپانی در طول یک سال گذشته به آی او اس 11 مهاجرت کرده‌اند.

این اطلاعات در صفحه رسمی پشتیبانی اپ استور منتشر شده است که طی آن مشخص شده که طی یک سال گذشته، اکثر دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل آی او اس، به نسخه جدید آن مهاجرت کرده‌اند. اپل اطلاعات یاد شده را در تاریخ سوم سپتامبر 2018 منتشر کرده است. گفتنی است که اپل از چهار ماه پیش اطلاعات مربوط به تعداد کاربران آی او اس 11 را منتشر نکرده بود اما حالا اطلاعات جدید در ماه سپتامبر حاکی از افزایش 4 درصدی تعداد کاربران نسخه جدید سیستم عامل در چهار ماه گذشته است.

تعداد کاربران آی او اس تا ماه می 2018 شامل 81 درصد از کاربران دستگاه‌های همراه می‌شد. علاوه بر آی او اس 11، مشخص شده است که در حال حاضر نزدیک به 10 درصد از دستگاه‌های همراه اپل با آی او اس 10 کار می‌کنند و تنها 5 درصد از دستگاه‌های فعال در سراسر جهان با آی او اس 9 و قبل‌تر از آن کار می‌کنند.

اطلاعات یاد شده از تعداد دستگاه‌های اجرا کننده آی او اس 11 در حالی منتشر شده است که تعداد کاربران نسخه‌های جدید سیستم عامل اندروید، بسیار کمتر از این میزان است. در حقیقت کاربران دستگاه‌های اندرویدی به دلیل محدودیت‌های بسیار زیاد امکان به روز رسانی به نسخه‌های جدید این سیستم عامل را ندارند. این مسئله زمانی حساس‌تر می‌شود که بسیاری از به‌روزرسانی‌های امنیتی ارائه شده برای دستگاه‌های اندرویدی حتی باعث افزایش مقاومت دستگاه در برابر آسیب پذیری‌های متعدد این سیستم عامل نمی‌شوند.

اپل تصمیم دارد تا مدتی کوتاه پس از معرفی آیفون‌های جدید، فرایند عرضه نسخه نهایی آی او اس 12 را شروع کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location