سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شرکت اپل به تازگی با اتحادیه ملی بسکتبال یا همان ان بی ای در زمینه تولید هدفون‌های جدید بیتس همکاری کرده است.

بخش تولید و توسعه محصولات بیتس که تحت عنوان کامل Beats by Dr. Dre فعالیت می‌کند، از این پس قرار است سری محصولات خاص را برای علاقه‌مندان به ورزش بسکتبال تولید و عرضه کند. این محصولات البته تنها با همکاری ان بی ای تولید و عرضه نمی‌شوند، بلکه اپل تصمیم دارد تا با شرکت‌های تابعه ان بی ای نظیر WNBA، NBA G League و فدراسیون بسکتبال آمریکا نیز همکاری کند.

شرکت اپل اعلام کرده است که این محصولات قرار است در آینده نزدیک و مشخصاً در اکتبر سال جاری میلادی (مهر 1397) آماده عرضه به بازار شوند. شرکت بیتس به عنوان یکی از کمپانی‌های تابعه اپل نیز ویدیوهای تبلیغاتی مربوط به این سری جدید از هدفون‌های خود را منتشر کرده است. در این ویدیوها، چهره‌های سر شناس دنیای بسکتبال همچون لبرون جیمز نیز حضور دارند. 

 اپل تصمیم دارد تا با همکاری شرکت‌های ورزشی مختلف، محصولات اختصاصی منحصر به فردی را برای طرفداران حوزه‌های ورزشی گوناگون تولید و عرضه کند. تا پیش از این کمپانی اپل با همکاری شرکت نایک سری خاصی از اپل واچ نایکی پلاس را تولید و عرضه کرده بود و حالا با همکاری اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا، تصمیم دارد تا علاقه‌مندان به ورزش بسکتبال را به استفاده از محصولات بیتس تشویق کند.

لوک وودز، مدیر بخش بیتس در شرکت اپل نیز در ادعاهای اخیر خود در مورد این اقدام جدید اعلام کرده که ان بی ای تأثیر قابل توجهی در میان ذهن ورزش کاران سراسر جهان دارد و به همین دلیل همکاری و اپل با این اتحادیه می‌تواند به موفقیت تجاری هر دو کمپانی بیانجامد.

هان طور که گفته شد، شرکت اپل اعلام کرده این محصولات در اکتبر امسال آماده عرضه می‌شوند که به نظر می‌رسد پیش فروش این محصولات با شروع فرایند عرضه برخی از مدل‌های آیفون هم‌زمان شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location