سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت اپل به تازگی طی نامه‌ای سرگشاده اعلام کرده است که قیمت محصولات جدید این کمپانی به احتمال زیاد به دلیل افزایش مالیات‌ها و تعرفه‌های دولت آمریکا، با افزایشی بی‌سابقه مواجه خواهد شد.

دولت آمریکا به تازگی مالیات 200 میلیارد دلاری را برای واردات و پخش محصولات تولید شده در کشور چین در نظر گرفته است و ازآنجایی که بسیاری از محصولات شرکت اپل در چین به صورت انبوه تولید و اسمیل می‌شوند، این تعرفه ممکن است تأثیر قابل توجهی روی قیمت محصولات این کمپانی بگذارد. این تعرفه روی محصولات مختلف اپل شامل اپل واچ، ایرپاد، هوم پاد، هدفون‌های بیتس، سری محصولات ایرپورت، اپل پنسل، مجیک ماوس، مجیک کیبورد، مک بوک‌ها، مک مینی و کابل‌های اتصال به همراه شارژرها می‌شود.

اپل بارها طی نامه نگاری‌های مکرر از دولت ترامپ درخواست کرده است که تعرفه‌های جدید را برای محصولات اپل در نظر نگیرد؛ با این حال به نظر می‌رسد که دولت آمریکا تصمیم خود برای تصویب این تعرفه‌های جدید روی محصولات اپل را گرفته است و در آینده نزدیک باید شاهد افزایش قیمت محصولات شرکت اپل باشیم.

این تعرفه‌ها به صورت مشخص روی تمامی محصولات یاد شده شرکت اپل که برای مصرف کنندگان آمریکایی ارائه می‌شوند، در نظر گرفته می‌شوند. در حقیقت اپل برای وارد کردن محصولات تولیدی خود در چین به کشور آمریکا، باید این مالیات سنگین را پرداخت کند که به همین دلیل روی مصرف کنندگان آمریکایی تأثیر قابل توجهی خواهد گذاشت.

گفتنی است که البته این مسئله تنها به کاربران آمریکایی محدود نمی‌شود؛ چرا که مصرف کنندگان در بسیاری از کشورها نظیر ایران و دیگر کشورهای خاورمیانه، محصولات مورد نظر خود را با پارت نامبر آمریکایی تهیه می‌کنند که در حقیقت این مسئله به طور خاص روی قیمت نهایی محصولات برای مصرف کنندگان تأثیر قابل توجهی خواهد گذاشت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location