سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شرکت اپل تصمیم دارد تا پنج روز دیگر از اپل واچ سری 4 رونمایی کند و حالا شایعات منتشر شده حاکی از فاش شدن رزولوشن نمایشگر این ساعت هوشمند هستند.

بر اساس شایعات منتشر شده، رزولوشن نمایشگر نسخه 42 میلی متری اپل واچ سری 4 قرار است 384 در 480 باشد. این اطلاعات که اولین بار توسط وب سایت 9to5mac منتشر شده است، حاکی از آن است که اپل در تولید این سری از ساعت‌های هوشمند، از طراحی نمایشگر بدون حاشیه استفاده کرده است تا از طرق آن بتواند اندازه نمایشگر را بدون تغییر در ابعاد دستگاه، افزایش دهد.

بر همین اساس، مشخص شده است که اندازه نمایشگر اپل واچ سری 4 از نسخه قبلی به طرز قابل توجهی بیشتر است. برای درک این موضوع کافی است بگوییم که رزولوشن اپل واچ سری 3 برابر 312 در 390 پیکسل بوده است. اپل علا.ه بر افزایش رزولوشن، توانسته تراکم پیکسلی نمایشگر اپل واچ سری 4 را نیز افزایش دهد تا طی آن کیفیت موارد پخش شده در ساعت هوشمند جدید افزایش قابل توجهی پیدا کند. بر همین اساس، تراکم پیکسلی اپل واچ سری 4 قرار است 345 پیکسل بر اینچ باشد.

گفتنی است که اطلاعات یاد شده از طریق نسخه‌های بتای واچ او اس 5 نیز تائید شده است که بر اساس آن مشخص شده که به طور کلی کیفیت تصویر به نمایش در آمده توسط اپل واچ سری 4 از سری‌های قبلی این ساعت هوشمند بسیار بیشتر خواهد بود.

علاوه بر موارد فوق، تصاویری از محیط کاربری اپل واچ سری 4 در مقایسه با اپل واچ سری 3 نیز منتشر شده است که طی آن مشخص شده که به طور کلی تصاویر سری جدید ساعت‌های هوشمند اپل قرار است با کیفیت بیشتری تصاویر مختلفی را نشان دهد.

بر اساس جدول زمان بدی رسمی شرکت اپل، ساعت هوشمند جدید این کمپانی قرار است در کنار آیفون ایکس اس و آیفون ایکس اس مکس در جریان رویداد دوازدهم سپتامبر 2018، یعنی تا 5 روز دیگر آماده معرفی شوند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location