سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 بر اساس شایعات جدید منتشر شده از گوشی‌های جدید شرکت اپل، نام آیفون 6.5 اینچی امسال احتمالاً قرار است آیفون ایکس اس مکس ( iPhone Xs Max ) باشد.

این شایعات از دو منبع خبر مجزا به صورت هم‌زمان تائید شده است. وب سایت 9to5mac و BGR به صورت هم‌زمان این شایعات را منتشر کرده‌اند که هر دو بر این ادعا هستند که این خبر توسط یکی از منابع آگاه در شرکت اپل منتشر شده است. در صورت حقیقت داشتن این شایعات، آیفون 5.8 اینچی امسال آیفون ایکس اس ( iPhone Xs ) نام خواهد داشت و نسخه بزرگ‌تر این تلفن هوشمند با پسوند مکس یا Max شناخته خواهد شد.

بر همین اساس، شرکت اپل امسال دیگر از پسوند پلاس در نام گذاری تلفن هوشمند بزرگ خود استفاده نمی‌کند؛ بلکه با استفاده از پسوند مکس تصمیم دارد تا گوشی‌های 6 اینچی به بالای خود را به بازار عرضه کند و به جای آن پسوند اس را برای یک سال دیگر در نام گذاری آیفون‌های جدید مورد استفاده قرار دهد.

آیفون ایکس اس مکس قرار است بزرگ‌ترین تلفن هوشمندی باشد که شرکت اپل تا به امروز تولید و عرضه کرده است. این محصول بکی از سنت شکنی‌های بزرگ شرکت اپل به‌حساب میاید که در طول 11 سال گذشته بی‌سابقه بوده است. استیو جایز مؤسس و مدیر عامل سابق شرکت اپل با ایده ساخت تلفن‌های هوشمند بزرگ‌تر از 4 اینچ مخالف بود، اما از زمان مدیریت تیم کوک از سال 2011 تا به امروز، اپل آیفون‌ها را به سایز 4.7 اینچ به بالا تولید و عرضه کرده است.

اپل تصمیم دارد تا امسال سه مدل تلفن هوشمند با عنوان آیفون 9 آیفون ایکس اس و آیفون ایکس اس مکس را آماده عرضه به بازار کند. این محصولات تا 5 روز دیگر آماده معرفی در جریان رویداد دوازدهم سپتامبر در سالن استیو جابز در اپل پارک کالیفرنیا خواهند شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location