سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شرکت اینتل به تازگی از سری جدید پردازنده‌های نسل هشتم سری U و Y خود به ترتیب با عناوین ویسکی‌لیک و امبر لیک رونمایی کرده است که احتمالاً این پردازنده‌ها توسط اپل در تولید مک بوک ایر 2018 مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مک بوک ایر و مک بوک‌های 12 اینچی همواره از سری‌های کم مصرف پردازنده‌های اینتل استفاده می‌کنند. در این میان، وجود یک تأخیر قابل توجه در زمان معرفی و عرضه سری U و Y پردازنده‌های اینتل باعث شده بود تا حدس و گمان‌ها در مورد عدم استفاده از پردازنده‌های نسل جدید اینتل در مک بوک ایر 2018 و مک بوک 2018 افزایش پیدا کند.

اما حالا کمتر از دو هفته پیش از برگزاری کنفرانس معرفی محصولات جدید اپل، شرکت اینتل اقدام به معرفی و عرضه این پردازنده‌های به دنیا کرده است. بر همین اساس، می‌توان پیش بینی کرد که اپل در طول چند روز آینده بتواند طراحی مک بوک ایر 2018 را با نسل جدید پردازنده‌های سری U اینتل سازگار کند.

خبر خوب این است که اپل لزوماً نیازی به عرضه مک بوک ایر 2018 در هفته اول معرفی آن ندارد؛ به همین دلیل می‌توان امیدوار بود تا اپل با اعمال تأخیر چند ماهه، مک بوک ایر 2018 و همچنین سری 2018 مک بوک 12 اینچی را با پردازنده‌های نسل هشتمی اینتل آماده عرضه کند.

البته در صورت عدم موفقیت شرکت اپل در زمینه استفاده از پردازنده‌های نسل هشتمی اینتل در خط تولید انبوه مک بوک ایر 2018 باید شاهد عرضه این محصول با پردازنده‌های سال گذشته باشیم و اپل احتمالاً تنها به بهبود قابلیت‌های سخت افزاری دیگر و همچنین اعمال طراحی تمام صفحه و استفاده از نمایشگرهای رتینا در لپ تاپ فوق سبک جدید خود بسنده خواهد کرد و احتمالاً مک بوک ایر 2019 با این سری از پردازنده‌ها به بازار عرضه می‌شوند. بر اساس شایعات، اپل احتمالاً عرضه مک بوک‌های 12 اینچی را در سال 2018 متوقف خواهد کرد و در جریان رویداد بهار 2019 خود این محصولات را رونمایی و به بازار عرضه می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location