سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

اپلیکیشن ایمیل ارائه شده در آی او اس یکی از ابزارهای کاربردی توسعه داده شده توسط شرکت اپل است که کاربران آیفون‌ها و آیپدها می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

این اپلیکیشن، همانند تمامی نرم افزارهای کاربردی مدیریت ایمیل در دستگاه‌های همراه، از اشاره‌های نمایشگرهای لمسی یا همان جستچرها پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌توانند با کوچک‌ترین اشاره‌ای ایمیل‌های دریافتی یا ارسالی را در لیست این اپلیکیشن مدیریت کنند.

در این میان، بسیاری از کاربران تمایل دارند تا اشاره‌های پیش‌فرض تعیین شده توسط اپل در اپلیکیشن Mail در آی او اس را تغییر دهند تا بتوانند از طریق آن به روش اختصاصی خود ایمیل‌ها را مدیریت کنند. در این میان، برخی دیگر از کاربران تمایل دارند تا با خاموش کردن این اشاره‌ها احتمال اشتباه در مدیریت ایمیل‌ها را کاهش دهند و از آن پس تنها از آپشن‌های دستی استفاده کنند.

سوایپ ها به صورت پیش‌فرض امکان پاک کردن یا آرشیو کردن یک ایمیل و همچنین امکان انتقال ایمیل مشخص به فولدری خاص را ارائه می‌دهند تا برای پیدا کردن ایمیل‌های مهم، اینباکس یا همان صندوق ورودی به طور کامل مرتب باشد. 

شخصی سازی جستچرها در اپلیکیشن Mail در آی او اس 

 روش انجام این کار بسیار آسان است و تنها کافی است تغییرات زیر را در تنظیمات اپلیکیشن Mail انجام دهید.

  • 1.وارد تنظیمات اصلی آی او اس یا همان Settings شوید
  • 2.زیر شاخه Mail را از بخش پایینی تنظیمات پیدا کرده و وارد آن شوید
  • 3.در این بخش می‌توانید به زیر شاخه Swipe Options مراجعه کنید
  • 4.شما می‌توانید از طریق این بخش، تک تک اشاره‌ها و حرکات لمسی روی صفحه را مدیریت کنید. برای مثال سوایپ به سمت راست و چپ را برای کارهایی خاص که بیشتر به آن‌ها نیاز دارید مثل تبدیل ایمیل به خوانده شده و یا انتقال آن به آرشیوها استفاده کنید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location