سبد خرید خالی‌ست.
آیا اپل و سامسونگ در سال 2013  به شارژ بی سیم مجهز خواهند شد؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

 پس از نوکیا، HTC، LG که گوشی های هوشمند خود را با فن آوری شارژ بی سیم مجهز کردند حال نوبت به اپل و سامسونگ رسیده که به جمع آن ها به پیوندند.

 بعضی از منابع (ناشناس) امیدوارند اپل و سامسونگ در سال 2013 گوشی هایی با قابلیت شارژ بی سیم معرفی کنند.همچنین اظهار دارند که اپل در حال تحقیقات مخفی بر روی توسعه فن آوری های شارژ بی سیم می باشد، اما معلوم نیست اپل از این فن آوری در نسل بعدی آیفون استفاده می کند یا نه؟

همچنین گزارش ها نشان می دهند که سامسونگ قرار است فن آوری شارژ بی سیم Qi اجرا شده توسط کنسرسیوم با قدرت های بی سیم (WPC) را در مدل جدید خود یعنی Galaxy S IV نیز مورد استفاده قرار دهد.در عوض، کاربران برای پوشش گوشی های هوشمند خود به این امکان ملزم به خرید یک پد شارژ  هستند.

استاندارد شدن کنسرسیوم شارژ بی سیم با اتحاد A4WP و PMA امکان پذیر می باشد که سامسونگ با به کار گیری این فناوری و پیوستن به جمع سایر برندهای بزرگ از جمله نوکیا، HTC، LG، موتورولا  و سونی که جز اعضای کنسرسیوم شارژ بی سیم هستند ، می تواند برای تبدیل کنسرسیوم به یک استاندارد کمک کند.

IMG-0419 آیا اپل و سامسونگ در سال 2013  به شارژ بی سیم مجهز خواهند شد؟

همین طور برای اپل شایعاتی برای استفاده از توسعه ی فن آوری شارژ بی سیم در نسل بعدی آیفون نیز به گوش می رسد. اما هنوز نامعلوم است که این قابلیت به صورت کامل ارائه می شود یا  کاربران مجبور به تهیه ی لوازم جانبی مرتبط با این فن آوری هستند.با این حال باید تا زمان انتشار خبر های جدید و آیفون نسل بعد منتظر باشیم.

در مقابل وبسایت 9To5Mac معتقد است که آیفون نسل بعد ، بعید است که در این سال، به شارژ بی سیم مجهز شود.
وبسایت 9To5Mac برای آیفون سال 2013 یعنی مدل "S" آن را مطابق با گذشته بدین صورت که آیفون تنها دارای تغییرات کوچکی در طراحی ، به احتمال زیاد با  قابلیت تشخیص اثر انگشت، و ارتقا پیدا کردن دوربین و پردازنده آن می داند.
می توان گفت که این گزارش ها دقیق نمی باشد. چون برای مجهز شدن به شارژ بی سیم قطعا نیاز به جایگزین برای آلومینیوم می باشد.
همچنین معاون ارشد اپل ، فیل شیلر، استفاده از تکنولوژی شارژ بی سیم در آیفون 5 را  مسخره می داند.حتی اپل در صورت راه اندازی فن آوری های شارژ بی سیم ، در حال حاضر از آن استفاده نخواهد کرد.

آیفون X اپل - 64 گیگ 5,999,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 5,899,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

6 کامنت

فناوری چندان به درد بخوری نیست فعلا هنوز پخته نشده

  Attachments
  1. Sina khayatain

من هم معتقدم اپل حداقل در نسل بعدی خودش یعنی 5S حداقل از این فناوری استفاده نمیکنه.

  Attachments
  1. mohammad

بنظرم استفاده میکنه ..
همینطور که میگن از nfc هم استفاده میکنه ..
ولی بعید میدونم از ان اف سی استفاده کنه ..

  Attachments
  1. علی

فناوری شارژ بیسیم واقعا داره فراگیر میشه و اخبار حاکی از اینه که سامسونگ هم تو گلکسی 4 از این فناوری پشتیبانی می کنه ،امیدوارم که اپل هم در ایفون بعدی این قابلیت رو به گوشی های فوق العادش اضافه کنه

  Attachments
  1. رضا

موج های وایرلس اون بد نیست؟

  Attachments
  1. بهراد مختاری

  Attachments
  1. omid
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location