سبد خرید خالی‌ست.

استیو جابز

7,255
by sahraei, 5 سال قبل

ویدیویی به مناسبت اولین سالگرد استوره ی تکنولوژی جهان استیو جابز که از طرف شرکت اپل منتشر شد و در این ویدیو برخی از صحبت های استیو جابز و شوخی های این مرد بزرگ با مردم می باشد

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

4 کامنت

روحش شاد

  Attachments
  1. omid

باید جامعه امریکا رو ستایش کرد نه استیو جابزو.من 31 سالمه و از 12 سالگی دنبال تکنولوژی هایی خیلی فراتر از انفورماتیک هم بودم البته در کنار انفورماتیک ایته تخصصی نه بصورت علاقمند که از 21 سالگی هم رفتم دنبال تولید و .... ولی در نهایت تمام دارایی...

باید جامعه امریکا رو ستایش کرد نه استیو جابزو.من 31 سالمه و از 12 سالگی دنبال تکنولوژی هایی خیلی فراتر از انفورماتیک هم بودم البته در کنار انفورماتیک ایته تخصصی نه بصورت علاقمند که از 21 سالگی هم رفتم دنبال تولید و .... ولی در نهایت تمام دارایی مالی و حتی روح و روان و جسمم تو این مملکت کلاه بردار و حامی سیستم بر عکس جهانی از دست دادم.
یادمه از 13 سالگیم بمادرم میگفتم چه بسا اگر انیشتیم و ادیسون و .... در ایران بودن تو بازار تره بار محل الام گوجه میفروختن و چه بسا اگر این گوجه فروش های بازار تره بار محل که ایران هستن تو امریکا بودن الان جایگاه انیشتین و ادیسونو داشتن.
بستر و شرایط خیلی مهمه.مخصوصا که بستر ایران بجز خوردن پول پدر که اونم بجز فروختن زمین از هیچی نبوده -(دلالی و کاسبی بجز زمین هم تو ایران جواب نمیده اونم واسه مافیا هاش چون کلاتو برمیدارن) برای هیچی فراهم نیست.
با تشکر

مشاهده ادامه کامنت
  Attachments
  1. مجتبی قهرمانی

با سلام
در اینکه این مرد منحصر فرد بود شکی نیست.ولی واقعیا اینه که بیشتر موفقیتشو مدیون سیستم و نظام امریکاس.البته پتانسیل خودش بوده ولی بستر براش فراهم بوده.
مثلا سیستم اموزش -ارتباطات انسانی و اجتماعی-سیستم محل زندگی-باز بودن دسترسی به...

با سلام
در اینکه این مرد منحصر فرد بود شکی نیست.ولی واقعیا اینه که بیشتر موفقیتشو مدیون سیستم و نظام امریکاس.البته پتانسیل خودش بوده ولی بستر براش فراهم بوده.
مثلا سیستم اموزش -ارتباطات انسانی و اجتماعی-سیستم محل زندگی-باز بودن دسترسی به اطلاعات-اطمینان تمام مردم به هم-کمک مردم به هم-ارزش دادن مردم به هم-عدم کلاه برداری-سیستم تولید و اقتصاد-نظام و فرهنگ زندگی در امریکا-و.....
من خیلی ادمارو میشناسم تو ایران بدون اینکه این استیوو بشناسن تو همین تکنولوژی یا سایر صنایع سالیان پیش حتی موقعی که خیلی کم سن و سالتر از استیو بودن دقیقا همین راه استیوو یا در برخی موارد خیلی حساب شده ترشو طی کردن ولی امروز بدبخت و بیچاره یا مریض و افسرده هستن.
بسترشم در نظر بگیرید دوستان.تمام تکنولوژیها داره از امریکا میاد بیرون طراحی و نو اوری و فناوری دیگه کار روتین جامعه و فرهنگ امریکاس از 1940 به اینطرف

مشاهده ادامه کامنت
  Attachments
  1. قهرمانی

اره دقیقا ... ما اینجا امکانات رشد نداریم :|

  Attachments
  1. سپهر
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location