فروشگاه اپل

 x 

سبد خرید خالی

سيستم عامل ios

(2 رای)
5
ios  آي او اس

پيشرفته ترين سيستم عامل براي دستگاهاي قابل حمل در جهان

سيستم عاملي با رابط كاربري زيبا و آسان و داري ويژگي هاي منحصر به فرد

اگرچه بسياري براي برتر شدن تلاش مي كنند و لي تكنولوژي و ويژگي هاي به كاررفته در آي او اس آن را برتر مي سازد

 

رابط زيباي گرافيكي

شما از اولين لحظه اي كه محصولي با سيستم عامل آي او اس را در دست مي گيريد مي دانيد كه چگونه با آن كار كنيد زيرا اين سيستم عامل از تكنولوژي لمسي پشتيباني مي كند و طوري طراحي شده كه شما بسيار راحت با آن كار خواهيد كرد.براي اين سيستم عامل بيش از 500000 نرم افزار  طراحي شده كه شامل نرم افزار هاي سرگرم كننده ، كاربردي ، آموزشي ، مهندسي و ... مي باشد.

رابط زيباي گرافيكي آيفون

 

ويژگي هاي جديد ios
آيفون ويژگي هاي جديد آيفون

ارسال پيام با iMassage

شما اين امكان را داريد تا به تمام كابران محصولات اپل از طريق وايرلس پيام بفرستيد اين نوع ارسال پيام بسيار امن ، نامحدود و رايگان است. همچنين iMassage امكان ارسال فيلم ، عكس ، مخاطبين و هر چيزي كه قابل ارسال به ديگر دستگاهها باشد را به شما مي دهد.

مركز هشدار

اين قسمت به شما پيام هاي دريافتي ، ايميل ها ، قرار هاي ملاقات و هر چيزي كه شما تنظيم كنيد نمايش مي دهد و به شما هشدار خواهد داد.با اين امكان شما خواهيد توانست كه از اتفاقات رخ داده در دستگاهتان يك خلاصه گزارش داشته باشيد.

آي مسيج در آيفون مركز هشدار در آيفون

ياد آوري

ديگر كارهايتان را فراموش نخواهيد كرد،يك ليست از كارهايتان آماده كنيد و همه چيز را به آي او اس بسپاريد تا   تمام  كارها به موقع و درست انجام شود.

تصاوير

عكسهايتان را به بهترين شكل ويرايش كنيد ، بدون اينكه نياز به كامپيوتر ويا نرم افزار هاي كامپيوتري داشته باشيد.(برش ، چرخش ، تنظيم نور ، حذف قرمزي چشم و...)

 

داراي بزرگترين مجموعه نرم افزاري

IOS با داشتن هزاران نرم افزار در زمينه هاي مختلف داراي بزرگترين مجموعه نرم افزاري مي باشد. اپل با در اختيار   گذاشتن ابزار ها و  API هاي مختلف براي توليد كنندگان نرم افزار آنها را قادر مي سازد تا بهترين ها را براي دستگاهايش توليد كنند.شما با رفتن به اپ استور (App Store)  به تمام اين برنامه ها دسترسي خواهيد داشت فقط كافي است صفحه را  لمس كنيد.

اپ استور

 

ثبات و كارايي عامل پيشرفت

از آنجا كه آي او اس داراي امكانات بسياري از جمله عكس العمل سريع ، كاهش مصرف باتري تضمين عملكرد خوب و   سريع در اجراي پردازش چند وظيفه اي مي باشد سعي شده تا آو اس ايكس نيز به آن نزديك شده و سيستم عاملي يكپارچه براي تمام دستگاهاي اپل ايجاد شود.

آيفون
سازگاري آيفون با نرم افزار ها

سازگاري كامل سيستم عامل با سخت افزار

از آنجا كه نرم افزار و سخت افزار هردو توسط اپل توليد مي شوند شما بهترين كارايي و هماهنگي را بين نرم افزار و سخت افزار شاهد خواهيد بود كه اين امر باعث افزايش سرعت پردازش و پاسخگويي به شما مي شود.

 

پشتيباني از تكنولوژي مولتي تاچ

با مولتي تاچ شما بسيار راحت تر از دستگاه خود استفاده خواهيد كرد كافي است همه چيز را به انگشتان خود بسپاريد صفحه لمسي استفاده شده در محصولات اپل داراي دقت و حساسيت بسيار بالايي است بنابراين شما براي زدن دكمه و يا انتخاب يك گزينه از بين چند گزينه مشكلي نخواهيد داشت.

عمر باتري طولاني

با توجه به قدرت بالاي نسل جديد پردانده اپل ( A5 ) باز هم سيستم عامل آي او اس به نحوي باتري را مديريت مي كند كه شما با داشتن خيالي آسوده مي توانيد مدت زيادي را در اينترنت گشت و گذار كنيد و يا  با دوستان خود ارتباط تلفني داشته و پيام ارسال كنيد و نگران به اتمام رسيدن باتري خود نباشيد.

مولتي تاچ در آيفون
 

 

بسيار امن و مطمئن

آي او اس بسيار امن طراحي شده به نحوي كه هنگامي كه شما با دستگاه خود كار مي كنيد و يا برنامه اي را در حال اجرا داريد تقريبا مي توان گفت دسترسي به اطلاعات شما از طريق وب يا ديگر برنامه ها ي غير ممكن است.

آي او اس همچنين از تكنولوژي كد گذاري داده در ارتباط شبكه اي استفاده مي كند  تا اطلاعات شما ايمن بماند شما حتي امكان تعريف رمز عبور براي دستگاه خود را داريد و اين رمز مي تواند يك كد 4 رقمي و يا چند رقمي باشد شما مي  توانيد طوري اين قفل را تنظيم كنيد كه بعد از چند بار وارد كردن رمز نادرست تمام اطلاعات حذف شده و گوشي غير فعال شود. گاهي اوقات نيز ممكن است گوشي را گم كرده و يا از شما دزديده باشند كه شما با استفاده ازFind My iPhone  مي توانيد مكان دستگاه خود را برروي نقشه بيابيد و يا اطلاعات آن را از راه دور پاك كنيد و بعد از دسترسي به دستگاه خود توسط آخرين پشتيباني كه با آيتونز از دستگاه گرفته ايد تمام اطلاعات را برگردانيد.

امنيت آيفون

 

كنترل والدين در آيفون

امكان كنترل توسط والدين

اين امكان شما را قادر ميسازد تا براي دسترسي فرزندانتان به نرم افزار ها و برنامه ها ي موجود در دستگاه خود محدوديت ايجاد كنيد و براي اجراي آنها رمز عبور تعيين نماييد.

 

پشتيباني آي او اس از چندين زبان

همه جا از آي او اس استفاده كنيد

IOS طوري طراحي شده تا در تمام دنيا مورد استفاده واقع شود. رابط كاربر آي او اس امكان نمايش به 30 زبان را دارد و شما به راحتي مي توانيد بين آنها سوئيچ كنيد همچنين صفحه كليد آن داراي بيش از 50 زبان مي باشد.

اگر شما تمايل به استفاده از  Voice Over  داريد آي او اس امكان فهميدن 36 زبان را  نيز دارد.