ورود / ثبت نام

ورود

1. Mehdi
  2. راهنمای خرید
  3. پنج شنبه , 17 اسفند 1391 17:48
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
اول از مدیران تقاضا دارم که یه قسمت مخصوص مشاوره برای خرید رو توی انجمن اضافه کنند
خوب سوال من از بچه ها اپل اینکه : من قصد خرید مک بوک دارم حالا بین دو گزینه موندم !
1.مک بوک پرو رتینا مدل 212 با سی پی یو i5
2.مک بوک پرو MD102 با سی پی یو i7

قیمت جفتشون یکی هستند ولی خوب تفاوت های دارند مثل صفحه نمایش رتینا ، یا یکشون درایو نداره ، یکیشون پورت HDMI داره،وزن 212 کمتره و ...

نیازمم برنامه نویسی هست و کار گرافیکی ندارم آن چنان
دل خودم مک بوک رتینای هست ولی بازم نظر دوستان برام مهم و قابل احترامه
به این سوال امتیاز دهید:
Ali پاسخ پذیرفته شده
سلام مهدی جان
به نظر من 212 بهتره چون کاره برنامه نویسی به ای7 نیاز ندارهو همون آی 5 جواب کارت و میده
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 1
vahidia پاسخ پذیرفته شده
سلام دوستان من هم مثل این دوستمون دچار تردید در خرید مک شدم بین دو مدل 102  و  ایر 232. نظر شما چیه؟  دوستان دیگه میگند 232 چون هارد ssd داره و سرعت و بالا میبره. از طرفی وقتی 102 پردازنده i7 داره و 8گیگ رم آیا در برابر ایر که i5 داره و 4گیگ رم بازم از لحاظ سرعت کم میاره؟ و به طور کلی من که نیازم به استفاده از نرم افزارهایی مثل فتوشاپ - کتیا و متلب هست آیا با کارت گرافیک آن بورد intel400 این دو مدل مشکل پیدا نمیکنم. هرچند باید بگم که فتوشاپ و کتیا را حرفه ای کار نمکینم و به عنوان رفع و رجوع بهشون نیاز دارم. لطفا راهنمایی کنید. مرسی...
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 2
vahidia پاسخ پذیرفته شده
کسی که اینجا ما رو راهنمایی نکرد هیچ با گفتن این پست دقیقا فرداش سایت شما مدل مورد نظر منو حدود 500,000 گرون کرد :دی ای بابا. مرسی از دوستان
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 3
morteza پاسخ پذیرفته شده
آقا همون که دل خودته رو بگیر
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 4
morteza پاسخ پذیرفته شده
قراره با مکت حال کنی ...
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 5
ali پاسخ پذیرفته شده
be nazaretun air begiram ya retina? fdarghe cpush kheyli bishtaare??
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 6
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.