ورود / ثبت نام

ورود

1. amir.b.bagheri
  2. اطلاعیه های انجمن
  3. چهارشنبه , 16 اسفند 1391 14:27
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
قبلا خوانده بوديد كه جيلبريك به خودي خود هيچگونه ضرري براي ديوايس شما ندارد ولي اپل به تازگي اعلاميه اي در شرح مضرات و خطرات جيلبريك براي ديوايس كاربران منتشر كرده است اپل ادعا ميكند كه جيلبريك تاثيرات بدي بر ديوايس شما داشته كه براي كاربر ممكن است گران تمام شود عمده اين خطرات شامل عدم امنيت،از بين رفتن گارانتي اپل،مصرف شارژ بالا،عدم پشتيباني آپديتهاي بعدي،از بين رفتن كيفيت تماسها و... مي باشد اپل در اين اعلاميه گفته است كه با جيلبريك كردن دستگاه اعم از آيفون آيپاد و آيپد كاربر لطمات شديدي به سيستم عامل زده كه باعث ميشود سيتم عامل به درستي كار نكند و كاربر را دچار مشكلات عديده اي بنمايد چراكه خيلي از تغييرات بوجود آمده غيرقابل برگشت مي باشند و همچنين با جيلبريك كردن راههاي نفوذ امنيتي باز شده و باعث دزديده شدن اطلاعات شخصي كاربر توسط هكران ميشود مصرف شارژ نيز به نوبه خود بالا ميرود و از همه مهمتر اينكه اپل ديوايسي را كه هك شده باشد از گارانتي خود خارج كرده و هيچگونه مسوليتي را در قبال آن نمي پذيرد!(البته اين گزينه شامل حال كاربران ايراني نخواهد شد چون از قبل در گارانتي اپل نمي باشند) اين اعلاميه روز سوم فوريه كه تاريخ احتمالي رليز evasi0n بود پخش شده پرواضح است كه اپل خواسته با اين ترفند ، شايد بتواند آمار جيلبريك شدن ديوايسها را پايين بياورد! حال تصميم با شماست كه جيلبريك كنيد يا نه!
منبع iclarified
به این سوال امتیاز دهید:
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
از بین رفتن کیفیت تماس ها ؟؟:o:o
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. اطلاعیه های انجمن
  3. # 1
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
خداییش من تو این مطالب موندم ... منبعش کجاست ؟؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. اطلاعیه های انجمن
  3. # 2
Arash Sheydaei پاسخ پذیرفته شده
من که جیلبریک نکردم الانم 60 دلار تو اپل آیدیم دارم ولی فکر میکنم سیدیا جذابیت های خاصی داره ...
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. اطلاعیه های انجمن
  3. # 3
Mehdi پاسخ پذیرفته شده
به نظر من نــــه !
روی کاغد حق با شرکت اپله ، ولی توی ایران نه
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. اطلاعیه های انجمن
  3. # 4
علی پاسخ پذیرفته شده
مهدی درست میگی ..
بخاطر خیلی محدودیت ها توی ایران و حتی توی خود کشور های دیگه هم خوب جواب میده ..
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. اطلاعیه های انجمن
  3. # 5
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.