ورود / ثبت نام

ورود

1. محمد جواد
  2. معرفی ، سوالات ، دانلود آیتونز
  3. یکشنبه , 25 مهر 1395 01:57
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام، بنده گیفت کارت خریدم و مشکلی هم نداشتم، الان برای خرید درون برنامه یکی از برنامه های طراحی 5 دلار باید پرداخت کنم که برای این کار، مرحله به مرحله جلو میروم تا اینکه اپ استور من رو سوق میده به ثبت اطلاعات کارت بانکی که بین المللی که نداریم. الان چه جوری مشکل رو میشه حل کرد.
اضافه کنم که برای امتحان یه بازی دو دلاری خریدم مشکلی نداشت و الان مشکل من اون پرداخت درون برنامه ایست که میرم به صفحه مستر کارت این جور چیزا که جایی مطالعه کردم با فیلتر شکن درست میشه که نشد
به این سوال امتیاز دهید:
Mohammad پاسخ پذیرفته شده
سلام
گزینه None رو انتخاب کنید . یا اینکه گزینه گیفت کارت رو انتخاب کنید و کد گیفت کارت رو وارد کنید /
محمد جواد پاسخ پذیرفته شده
مشکل اینکه من هر دفعه none رو میزنم دوباره بر میگرده به قدم اول و هردفعه این مسیر تکرار میشه، بعد توی اون باکس گزینه گیفت کارت وجود نداره که من همون اول خریدم از قسمت reedom گیفت رو شارژ کردم. لطفا یه جواب کاربردی تر بدین، ممنونم
Mohammad پاسخ پذیرفته شده
سلام مجدد
لطفا پس از تایید و زدن گزینه None اقدام به خرید نکنید . صبر کنید . حداقل ۱۲ ساعت .
با وی پی ان صفحه پی منت متد رو اکسپت کنید و ۱۲ ساعت صبر کنید تا اپل تنظیمات جدید رو ثبت کنه .
سپس اقدام به خرید کنید .
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.