ورود / ثبت نام

ورود

1. anyaa
  2. راهنمای خرید
  3. جمعه , 12 شهریور 1395 22:16
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام.
می خواهم macbook بخرم نمی دونم چه مدلی خوب است. زیاد برنامه نویسی می کنم و از صبح تا شب لپ تاپ روشن است. دیگه شارژش برام مهمه و سبکی و تا حدی طراحی اش.
خودم فکر می کنم این دو مدل خوب است اگه اشتباه می کنم بگید ولی از بین این دو مدل هم نمی دونم کدوم رو بخرم.
یکی macbook air مدل MMGF2 و یکی مدل MMGG2. می گن ویژگی هاش مثل هم است فقط اولی هاردش 128 است و قیمتش 3 میلیون و 400 و دومی هاردش 256 است و قیمتش 4 میلیون و 100. به نظر شما کدوم رو بخرم؟
سری بعدی macbook air 2017 سه-چهار ماه دیگه می آد؟ من عجله ای ندارم برای خرید. به نظرتون تا اون موقع صبر کنم یا نه؟
به این سوال امتیاز دهید:
مهدی واعظی پاسخ پذیرفته شده
سلام دوست عزیز
باید بدونید که از لحاظ سخت افزاری این دو مک بوک ایر هیچ تفاوتی با هم ندارند تنها تفاوت در هارد این دو مدل است.
باید در نظر بگیرید که چه مقدار اطلاعات بر روی هارد لپ تاپ ذخیره میکنید و خرید کنید.
با تشکر.
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 1
anyaa پاسخ پذیرفته شده
سلام دوست عزیز
باید بدونید که از لحاظ سخت افزاری این دو مک بوک ایر هیچ تفاوتی با هم ندارند تنها تفاوت در هارد این دو مدل است.
باید در نظر بگیرید که چه مقدار اطلاعات بر روی هارد لپ تاپ ذخیره میکنید و خرید کنید.
با تشکر.

ممنون از پاسختون. بعضی ها می گن مقرون به صرفه نیست قیمت خود هارد ssd ، دویست هزار تومن است و این تفادت 700 هزار تومنی به صرفه نیست. می خواهم بدونم واقعا قیمت این هارد دویست هزار تومن است؟
بعد اگر بعدا یک زمانی من بخواهم دو تا سیستم عامل رویش داشته باشم با 128 امکان پذیر هست؟ یا بعدا امکان ارتقا 128 به 256 وجود دارد؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 2
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.