ورود / ثبت نام

ورود

1. Pirouz
  2. پشتیبانی گیفت کارت و اپل آیدی
  3. سه شنبه , 26 مرداد 1395 16:30
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
آقا توروخدا از دیشب اشکم در آمده هر کاری بگی کردم این گیفت کارت گوگل واسه کدوم کشوره ؟
به این سوال امتیاز دهید:
مهدی واعظی پاسخ پذیرفته شده
سلام دوست عزیز
مشکلتون رو لطفا کاملا شرح بدید تا بتونم راهنماییتون کنم.
با تشکر
Pirouz پاسخ پذیرفته شده
سلام اول تشکر کنم که پیگیری میکنی،بعد اول بگم که چه کارایی انجام دادم،
گوشیمو در حالت پرواز گذاشتم و یکبارم سیم کارت خارج کردم ریستارت کردم با وایفای وصل شدم وی پی ان لاگین کردم ای پی چک کردم از سایتwhereisip.net و ای پی امریکا ویرجینیا را نشون داد کش گوگل سرویس و گوگل پلی پاک کردم ،تاریخچه لوکیشن هم پاک کردم بعد گوگل پلی باز کردم ریدیم کردم ولی پیغام داد که در کشور شما نمیشه بعد رفتمwalletgoogleآدرس ای پی که باهاش انلاین بودم پیدا کردم وارد کردم دوباره همون کارارو انجام دادم ریدیم کردم ولی پیغام اروری که تو پیغام اول فرستادمو نشون داد بعد از اونم اینقدر باهاش کلنجار رفتم که کل دیتای گوشیم از طریق اکانت گوگل پاک شد و صمیمانه بگم بدبخت شدم کل چیزام از بین رفتن با گوشی فرمت شده اقدام به ساخت یه اکانت گوگل جدید کردم با رعایت ای پی امریکا ولی بازم گوگل متوجه شد که من از ایرانم حتی تلفن امریکا دادم از طریق سایت که اس ام اس دریافت کنم میگفت که شما ایرانی هستی و تلفن ایران وارد کن،نتیجه که من گرفتم اینه که احتمالا سریال خود گوشیو میشناسه و بخاطر این هیچ مدلی نمیشه گولش زد.کمکی که شما میتونی به من بکنی اینه که اگه زحمتی واست نمیشه خودت واسم ریدیم کنی.با تشکر از شما دوست عزیز.
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.