ورود / ثبت نام

ورود

1. Mohammad
  2. درخواست نرم افزار iOS
  3. شنبه , 23 مرداد 1395 17:41
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام. من یک آی پد ایر ۱ دارم. شنیدم از آشنایان و دوستانم که نرم افزار هایی هم هستند که بشه مثل تلگرام شماره رو توش وارد کرد و به شماره های دیگه از قبیل تلفن و موبایل تماس گرفت. البته فیس تایم هم تماس داره ولی اون فقط با دیوایسای اپله.ممنون میشم یه اپ معرفی کنین که هم از ایران پشتیبانی کنه هم خصوصیات بالا رو داشته باشه.
نرم افزاری که مد نظر منه که طوری باشه مثلا من وایبر دارم.اونی که میخوام باهاش تماس بگیرم وایبر نداشته باشه تماسی بر قرار نمیشه. منظور من اینکه با آی پد حتی به تلفن های ثابت هم بشه تماس گرفت. به تلفن ثابت هم نشد به موبایل های اندروید بشه تماس گرفت بدون اینکه اونا اپ من رو داشته باشن ممنون
به این سوال امتیاز دهید:
مهدی واعظی پاسخ پذیرفته شده
سلام دوست عزیز
در حال حاضر پر طرفدارترین اپلیکیشن ها Viber و Line و Whatsapp و IMO هستند.
با تشکر.
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. درخواست نرم افزار iOS
  3. # 1
Mohammad پاسخ پذیرفته شده
مهدی ولعظی سلام و ممنون از نظرتون
یک نرم افزار که مد نظر منه که طوری باشه مثلا من وایبر دارم.اونی که میخوام باهاش تماس بگیرم وایبر نداشته باشه تماسی بر قرار نمیشه. منظور من اینکه با آی پد حتی به تلفن های ثابت هم بشه تماس گرفت. به تلفن ثابت هم نشد به موبایل های اندروید بشه تماس گرفت بدون اینکه اونا اپ رو داشته باشن ممنون
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. درخواست نرم افزار iOS
  3. # 2
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.