ورود / ثبت نام

ورود

1. حسین
  2. معرفی ، سوالات ، دانلود آیتونز
  3. یکشنبه , 10 مرداد 1395 14:39
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام خسته نباشید
من یه اپل ایدی از شما خریداری کردم و بعدش یه گیفت کارت ده دلاری میخام بازی gti دانلود کنم این ارورو میده
your purchase could not be compeleted
ممنون میشم راهنمایی کنید
به این سوال امتیاز دهید:
عرفان محمدی پاسخ پذیرفته شده
سلام،
لطفا با V-PN تست کنید و اگر مجددا به مشکل خوردید متن کامل خطا یا تصویری از خطارو ارسال کنید که بشه دقیقتر پیگیری کرد.
Mohammad پاسخ پذیرفته شده
سلام
1.توی گوشی به چیز پی وصل شید بعد که بجای none گزینه visa رو انتخاب کنید و اوکی کنید ارور که داد دوباره none رو انتخاب کنید(بازم ارور می ده اما مهم نیست)
2.از طریق آیتونز توی کامپیوتر یه برنامه free دانلود کنید و بزارید دانلود انجام بشه.
3.از طریق آیتونز توی اکانت سیتینگ بخش payment رو باز کنید none رو انتخاب کنید و ببندینش
4. حتما از جدیدترین وی پی ان ها و سرورها استفاده کنید .
قطعا حل خواهد شد .
حسین پاسخ پذیرفته شده
سلام،
لطفا با V-PN تست کنید و اگر مجددا به مشکل خوردید متن کامل خطا یا تصویری از خطارو ارسال کنید که بشه دقیقتر پیگیری کرد.

داداش درست نشد
پیوست‌ها
عرفان محمدی پاسخ پذیرفته شده
سلام،

داداش درست نشد

این خطا مربوط به اکتویشن اپل آیدی و سرورهای اپل است، در صورتی که اپل آیدی رو از خودمون خرید کردین برای بررسی اکتیویشن اپل آیدی با شماره 09150047071 تماس بگیرید.
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.