ورود / ثبت نام

ورود

1. spiritpalsy
  2. مشکلات مربوط به اپل آیدی - ایکلود - اپ استور
  3. شنبه , 05 تیر 1395 02:23
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام
اپ هام آپدیت نمیشه...با چیز پی ان هم تست کردم نشد...reset network setting هم کردم نشد...مشکل از چی هست؟؟ همچنین ای او اس 9.2.1 هست و software update رو که می زنم لود میشه ولی ورژن جدید رو نمیاره واسه آپدیت.... .

مرسی....
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
عرفان محمدی پاسخ پذیرفته شده
سلام مجدد به شما کاربر عزیز و عصبانی!‌
عذرخواهی میکنم بابت تاخیر در پاسخ همینطور بابت موردی که در پست اول به آن اشاره شد و من متوجه نشدم.

این مشکل دلیل مشخصی نداشته و راه حل قطعی و نهایی آن ریستور کردن دستگاه از طریق آیتونز است.
اما اگر به هر دلیلی تمایلی به ریستور نداشتید من تمامی حالتها و روش های مختلف رو براتون لیست میکنم.
چون این مشکل دلیل مشخصی نداره باید روشهای زیر رو تست کنید تا ببینید کدوم یکی میتونه جواب مناسب برای شما باشه.

• به جای آپدیت از طریق لیست آپدیت های موجود در اپ استور وارد صفحه مخصوص اپ شوید و در آنجا کلید آپدیت را بزنید.
  • از منو Settings>General>Date and Time گزینه Set Automatically را فعال کنید.
  • اپ مورد نظر را حذف کنید و مجددا نصب نمائید. (جهت حفظ اطلاعات داخلی اپ به هنگام حذف آن گزینه Keep Data را بزنید.)
  • اپ مورد نظر را با iTunes از طریق کامپیوتر دانلود و نصب کنید.
  • از منو Settings>iTunes and App Store گزینه Automatic Update را غیر فعال نمائید.
  • با انتخاب گزینه Reset All Settings از منو Settings>General>Reset تنظیمات دستگاه را ریست کنید.

امیدوارم این پاسخ براتون مفیدتر از قبلیها باشه،
در صورتیکه بازهم مشکلی بود خوشحال میشم دوباره در انجمن NIC ببینمتون ;)
سلام،
هنگام آپدیت نرم افزار با چه خطایی مواجه میشید ؟
spiritpalsy پاسخ پذیرفته شده
هیچ پیغامی نمیده اول چند دقیقه آیکون در حال لود شدن هست بعد ایکون به صورت دایره و یک مربع در وسط در میاد ولی هر چی صبر می کنم ایکون پر نمی شه و اپ آپدیت نمیشه! ... .

ممنون... .
وقتی اون مربع میاد وسط دایره یعنی آپدیت در حال انجامه و بسته به سرعت اینترنت شما ممکنه آپدیت سریع یا خیلی زمان بر باشه !‌
عرض کردم دوست عزیز ُآپدیت نمیشه ظاهرا شما متوجه نشدید!!!...بله من هم کاملا آگاه هستم که آپدیت مدتی زمان می بره ولی مشکلی که هست اینه که هر چقدر هم صبر می کنم آپدیت نمیشه به عنوان مثلا برنانه اینستاگرام 30 مگ بیشتر نیست و باید نهایت توی 15 دقیقه آپدیت بشه و همینطور نت هم سرعت بالا هست 3g ایرانسل تست کردم سرعت نزدیک به 1 مگ هست و همینطور نت وای فای اون هم سرعت 1 مگ هست بابت سرعت نت هیچ مشکلی وجود نداره مشکل از جای دیگه هست... .
در ضمن قتی آیکون دایره با یک مربع در وسط میاد اگه آپدیت انجام بشه باید بعد از گذشت مدتی بخشی از خط دایره(محیط) دایره پر رنگ بشه که این اتفاق هم نمی یفته... .
لطفا از منو Settings>General>Reset و با استفاده از گزینه Reset Network Setting شبکه خودتون رو ریست کنید و مجددا تست کنید.
لطفا از منو Settings>General>Reset و با استفاده از گزینه Reset Network Setting شبکه خودتون رو ریست کنید و مجددا تست کنید.

خدا شفات بده داداش...من که توی اولین پست گفتم ری ست هم کردم...خدا رحم کنه به کسی که تو می خوای مشکلش رو حل کنی .... نخواستیم.... .
همینطور برای مشکل آپدیت OTA با استفاده از گزینه Software Update لطفا از منو Settings > General > Storage & iCloud Usage گزینه iOS update را در لیست پیدا کنید و آنرا حذف کنید و مجددا تست نمائید.
در صورتیکه این گزینه در لیست نبود و یا حتی با تست مجدد مشکل برطرف نشد تنها راه آپدیت از طریق آیتونز خواهد بود. ;)
من بابت عصبانیتم عرض می خوام....درسته که پست اول رو با دقت نخوندید ولی خوب آدم با ظرفیتی هستید که نقطه مثبت خیلی خوبی هست... . متاسفانه هیچ آدمی کامل نیست من هم نقاط ضعف زیادی دارم که یکیش زود عصبانی شدن هست.... باز هم معضرت می خوام و همچنین ازتون تشکر می کنم... .
فقط حذف برنامه و نصب مجدد رو تست نکردم ببنم جواب میده یا نه...ولی با آیتونز برنامه دانلود میشه و مشکلی نداره فقط هر کاری کردم سینک نشد ولی با نرم افزار itools میشه نصب کرد برنامه دانلود شده با آیتونز رو... .

ممنون / مرسی ... .
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.