ورود / ثبت نام

ورود

1. moein
  2. مشکلات مربوط به اپل آیدی - ایکلود - اپ استور
  3. شنبه , 12 اسفند 1391 14:22
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
خیلی از دوستان و از جمله خودم هنگام رستور به iOS 5.1 با این ارور مواجه میشن ...
خب حالا چطوری میشه از شرش خلاص شد ؟!

ابتدا باید فایل hosts را از لینک زیر دانلود کنید

http://www.4shared.com/zip/tqj-qv-h/13612771871.html

باید فایل hosts را در این ادرس کپی کنید

C:\WINDOWS\System32\drivers\etc

اما اول اصل فایل رو یه جا کپی کنید که در صورت نیاز برش گردونین

اخر هم کامپیوتر را ریستارت کنید .

حالا گوشی رو به حالت recovery mode برده و به راحتی رستور کنید.

امیدوارم مشکلتون حل بشه
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
سپهر پاسخ پذیرفته شده
مرسی ما که نشدیم :)
ali پاسخ پذیرفته شده
با سلام آقا من همه این راهها رو رفتم فهمیدم مشکل از فایل بود فایل ها رو از لینک زیر دریافت کنید http://heaveniphone.com/download-firmware-iphone-site3.html
حسين پاسخ پذیرفته شده
ببخشيد من ميخوام از شر جلبريك خلاص شم ،من تو نت سرچ كردم ديدم تنها راه خلاصي از جلبريك ريستور كردن هست منم آيپدم رو خواستم ريستور كنم اما با اين ارور رو به رو ميشدم همين فايل رو هم دان كردم اما بازم همين ارور رو ميده چاره كار چيه راستي ميخوام به يه نسخه قبلي رستور كنم منتظر هستم زود جواب اين سوالام رو بدين اخه اپديت اومده براي آيپد اما نميتونم آپديت كنم با تبلتم تنها راهش هم از طريق آيتونز هست اما ميگم شايد موقع آپديت دوباره اين ارور رو بده
alireza پاسخ پذیرفته شده
باسلام.من گوشی iphone 3gs دارم.یه شب که خاموشش کردم صبح بلندشدم روشنش کردم دیدم نوشته connect to itunes (که عکس یو اس بی پایینه بالاش ایکونه ایتونز)خلاصه بعدش خاموش روشن کردم اومدبالا ولی سیمکارتمو نشناخت ونوشته بودsearchingبعدش هرچی با ایتونز ریستورش کردم فایده نداشت.بردمش تعمیرات اونجام نتونست البته فک نکنم زیاد وارد بودن.اونم هر ورژنی روش زدفایده نداشت.حالا میاد بالا ولی بعداز دودیقه ریستارت میشه.اگه هم بخوای ریستور کنی وسط راه خاموش میشه و ارور 3194 میده.اگه دوستان میدونن راهنمایی کنن.ممنون میشم.منتظرم
tina پاسخ پذیرفته شده
منم دقیقا همین مشکلو داشتم زنگ زدم اِف یک کارشناساشون راهنماییم کردن شمارشون این بود:9099071112
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.