ورود / ثبت نام

ورود

1. Amin
  2. مشکلات سخت افزاری آیفون
  3. سه شنبه , 01 تیر 1395 11:27
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام
لطفا یک نفر از دوستان که با ایفون 6s plus اشنایی کامل دارند پاسخ من را بدهید.تقاضا میکنم.
من یک ایفون 6 اس پلاس نو خریدم وقتی وارد camera میشم و میخوام عکس بگیرم و اصلا زوم نمیکنم تصویری که در گوشی مشاهده میکنم ((تصویری که قصد دارم عکسش را بگیرم)) کیفیتش عالیست همچنین عکسش هم کیفیتش عالیست اما وقتی از همتن مکان یا... میخوام عکس بگیرم وقتی که زوم را حداکثر میکنم یا از 50درصد بیشتر زوم میکنم تصویر نویز دارد ولی عکس را که میگیرم نویزها در عکس نیستند و کیفیت خوب هست منظورم رو یجور دیگه میگم زمانیکه میخوام عکس بگیرم وقتی زوم رو از نصفه یا 50درصد بیشتر میکنم یا حداکثر زوم میکنم انگشتم رو میزارم روی لنز دوربین اونوقت به صفحه نمایشگر که نگاه میکنم تصویر خیلیییییییییییییییییی زیاد نویز داره البته میگم وقتی عکس رو میگیرم خود عکس نویز نداره.میخوام بدونم گوشیم مشکل داره یا همه 6اس پلاس ها دوربینشون اینجوریه؟خواهش میکنم پاسخ دهید
بسیار سپاسگزارم یک نمونه عکس به پیوست میفرستم که متوجه منظورم بشید
با تشکر
به این سوال امتیاز دهید:
عرفان محمدی پاسخ پذیرفته شده
با سلام،
عذر خواهی میکنم بابت تاخیر در پاسخگویی،
در بیشتر دستگاه ها و اسمارت فون ها با دوربین های پیشرفته بسیاری از adjustment ها یا تنظیمات و محاسبات کیفیتی پس از ثبت عکس و قبل از ذخیره در گالری روی عکس اعمال میشود.
در هنگام زوم نویزی بودن تصویر تا حدی نرمال است و قابل قبول اما این نویزی بودن تصویر در سری های ۶ یا ۶اس به حدی که شما توصیف میکنید آزار دهنده نیست.
پیشنهاد میکنم زیاد روی این مسئله حساس نباشید چرا که مهم خروجی کار و تصویری است که در انتها در Photos دستگاه شما ذخیره میشود. که مخصوصا در سری اِس از ۶ بسیار با کیفیت و دلنشین است.

پی‌نوشت:
من موفق به دیدن تصویر ضمیمه شما نشدم .
لطفا در صورت امکان بار دیگر تصویر را آپلود نمائید تا بتونم دقیق تر نظر بدم.
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات سخت افزاری آیفون
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.