ورود / ثبت نام

ورود

1. TheHeavenKing
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. چهارشنبه , 26 خرداد 1395 20:53
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام ، من یک آیمک 2014 دارم ، چون دانشجو هستم و مجبورم با نرم افزار های مهندسی تحت ویندوز کار کنم ، حدود سک سالی هست که روی آیمک ویندوز 10 هم نصب کردم اما مشکلی که به تازگی به وجود آمده این است که هر ماه یک سری مجموعه آپدیت برای ویندوز 10 تحت عنوان Cumulative Updates ارائه میشود و من این آپدیت ها را نمیتوانم نصب کنم یعنی از هر طریقی دانلود کنم چون در نهایت برای نصب آن ها نیاز به ری استارت کردن کامپیوتر هست نصب نمیشوند موقع تکمیل نصب در ری استارت کردن به 7% که میرسند قطع شده و دوباره ری استارت می شوند و در نهایت ارور Windows 10 doesn't complete updates and we can't doing changes را میدهند...
اکثر راه های موجود در نت رو هم از قبیل پاک کردن و uninstall کردن آپدیت های قبلی ، و .... انجام دادم اما این مشکل حل نشد...البته جایی خوانده ام که چون آیمک ، بایاس ندارد موقع ری استارت کردن و تکمیل نصب آپدیت ها در یک حلقه ی تکراری گیر می کند...
آیا راهی برای این مشکل وجود دارد یا خیر....؟
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
عرفان محمدی پاسخ پذیرفته شده
با سلام،
لطفا در نظر داشته باشید که ویندوز بر روی مک بوک به صورت بوت کمپ نصب میباشد و پس از نصب آپدیت و ریستارت نهایی باید سیستم با همان حالت نهایی نصب آپدیت دوباره لود شود.
این مشکل در زمانی که بوت اصلی سیستم بر روی مک تنظیم شده و ویندوز پس از نصب آپدیت از روی مک بوت میشود، رخ میدهد.
پیشنهاد میکنم از تنظًمات بوت کمپ در ویندوز یا از تنظیمات Startup disk در مک بوت اصلی سیستم و سیستم عامل پیش فرض را به ویندوز تغییر دهید و مجددا تست نمائید. ;)

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.