ورود / ثبت نام

ورود

1. ramin
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. دوشنبه , 13 ارديبهشت 1395 18:46
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام .

خسته نباشید

من چند وقته که میخوام دکمه ی اسکرولم رو روی مجیک موسم فعال کنم ، اما موفق نشدم ، خیلی به کارم میاد ، اگر کسی هست که بتونه کمکم کنه ممنون میشم که راه حلش رو برام ایمیل کنه ، در ضمن من کارم نقشه کشی تو اوتوکده اگه از اونجا هم میشه درستش کرد بهم بگید ، ببخشید یک دنیا ممنون اینم ایمیلمه :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارادت ، در پناه خدا.
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
سجاد بهشتی پاسخ پذیرفته شده
سلام .

خسته نباشید

من چند وقته که میخوام دکمه ی اسکرولم رو روی مجیک موسم فعال کنم ، اما موفق نشدم ، خیلی به کارم میاد ، اگر کسی هست که بتونه کمکم کنه ممنون میشم که راه حلش رو برام ایمیل کنه ، در ضمن من کارم نقشه کشی تو اوتوکده اگه از اونجا هم میشه درستش کرد بهم بگید ، ببخشید یک دنیا ممنون اینم ایمیلمه :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارادت ، در پناه خدا.
سلام دوست عزیز
بعد از اینکه مجیک موس رو با مک ست کردی وارد تنظیمات مک بشین و Mouse رو انتخاب کنید ، از دو سربرگ بالا سربرگ Point & Click رو انتخاب کنید و تیک گزینه Scroll Direction : Natural v رو بزنید

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.