ورود / ثبت نام

ورود

1. ramin
  2. درخواست نرم افزار iOS
  3. شنبه , 24 بهمن 1394 22:28
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام دوستانم عزیز به تازگی یه راه حل یا بهتر بگم یه فیلتر شکن رایگان برای آیفون پیدا کردم که خیلی هم خوب جواب میده و خواستم شما عزیزان را در میان بزارم تا این همه ایمیل بهم ارسال نکنید بابت فیلتر شکن ها برید حالشو ببرید .

اول اینکه باید دو تا برنامه تو گوشی آیفون دلبندتان نصب کنید که خیلی راحت و رایگان میتونید از اپ استور گوشیتون دانلود و نصب کنبد یکی open vpn و دیگری ovpn spider است .

برای اجرا هم وقتی که برنامه ovpn spider v رو در ایفون دلبندتان نصب کردین اون رو اجرا کرده و یکی از سرور های وی پی ان رو انتخاب مکنید اینو بگم که هر کدوم سرعتش بیشتر بود بهتره و وقتی که یکی از سرورها رو انتخاب کردین از شما میخواد که با یه برنامه ای باز بشه که شما با برنامه open vpn بازش کنید .

بعد از اون صفحه مربوط به برنامه open vpn باز میشه که اگه دقت کنید همون سروری که انتخاب کردهخ بودید رو در اول صفحه میبینید که علامت + رو انتخاب کنید و در یکم پایین تر صفحه گزینه disconnected رو connected کنید و دیگه همه چی تمومه در بالای صفحه آیفون دلبندتان باید علامت vpn اجرا شده باشه هم اکنون می توانید با برنامه safari گوشیتون راحت هر سایتی که دلتون میخواد برید. یا هر برنامه ای که میخواهید رو به راحتی دانلود و نصب کنبد .

موفق و پیروز باشید :)
به این سوال امتیاز دهید:
ramin پاسخ پذیرفته شده
چه عجب یه نفر از 107 نفر بیننده این پست منو لایک کرد . این آموزش یه آموزش خیلی خوب و رایگانی بود که به راحتی میتونید فیلتر شکن رو روی ایفون به راه اندازید که از 107 بیننده فقط 1 نفر تشکر کرده . خدا وکیلی اگه من بدونم که اموزش های مفید برای دوستان عزیز ایران ارزش مند هست خیلی بیشتر از این حرفا برتون مطالب مفید رو به اشتراک میزارم ولی مثل اینکه نیست و یا اینکه من میدونم که خیلی هم مفیده ولی ما ایرانی ها اوصولا هنوز برامون فرهنگ سازی نشده که تشکرکنیم یا نظرات خودمونو در میون بزاریم .
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. درخواست نرم افزار iOS
  3. # 1
علیرضا پاسخ پذیرفته شده
علامت vpn اومده بالا راه نمیده که داداش
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. درخواست نرم افزار iOS
  3. # 2
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.