ورود / ثبت نام

ورود

1. maryam.gh
  2. مشکلات نرم افزاری آیپد
  3. چهارشنبه , 18 آذر 1394 01:54
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام - من حدود 3 ماهه آیپد ایر 2 خریدم مدل (64 گیگ -4G ) چند روزی دو تا بازی فکری خریدم وفتی بعضی نرم افزار هارو باز میکنم این متن روی صفحه آیپد میاد ( your request cannot be processed ) و پایینشم یه کد مینویسه . لطفا بگید چیکار کنم خیلی استرس دارم اگه مشکلی لطفا بگید دو تا بازی رو پاک کنم. ممنون راستی فک کنم معنیش این میشه که در خواست شما نمی تواند پردازش شود نه ؟ منظورشو نمیفهمم لطفا کمکم کنید.
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
ramin پاسخ پذیرفته شده
خواهش میکنم این کد همون کدی هست که میگه کشور شما تحریم است چارش فقط فیلتر شکنه که فقط موقعی میاد که گوشی شما به اینترنت متصل باشه و برای دانلود از app store باید فیلتر شکن داشته باشید که یه لحظه فیلتر شکنو روشن کنید و دانلود رو شروع کنید و وقتی که خواست دانلود شروع شد فیلتر شکن رو خاموش کنید خیلی عادی و راحت برنامه شما از app store دانلود میشه ( موفق باشی )
ramin پاسخ پذیرفته شده
سلام مریم خانم من نمیدونم که شما چه برنامه ای رو نصب کردین و یا چه جوری نصب کردین ولی این مشکل چیزی نیست که شما استرس داشته یاشین اصلا مهم نیست اگه میخواهید خیالتون راحت باشه چند تا برنامه از app store دانلود کنید و ببینید اجرا میکنه یا نه اگه مشکلی بود یه یه نفر آشنا ( مورد اعتماد ) گوشیتونو نشون بدین یا اینکه حداقل بگین اروری که میده با چه کدی هست ؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
maryam.gh پاسخ پذیرفته شده
ممنون که به سوال من جواب دادید. کدی که برام میاد 1009 .
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
ramin پاسخ پذیرفته شده
راستی آبجی مریم اگه فیلتر شکن نداری بهم ایمیل بزن تا واسه هر سیستمی که خواستی رو برات فیلتر شکن ارسال کنم. هم واسه آیفون و هم اندروید و هم بلک بری و هم ویندوز و هم مکنتاش :) ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
عارف پاسخ پذیرفته شده
سلام میشه فیلتر شکن برا ایفون و کامپیوتر به منم بدی؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 4
maryam.gh پاسخ پذیرفته شده
بازم ممنون فیلترشکن دارم سیسکو.
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 5
ندا پاسخ پذیرفته شده
من مشكل دانلود اهنگ دارم با گوشيم آي دانلودر خيلي مزخرفه شما اپليكيشن ديگه اي معرفي ميكنيد؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 6
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.