ورود / ثبت نام

ورود

1. peyman
  2. مشکلات مربوط به اپل آیدی - ایکلود - اپ استور
  3. یکشنبه , 01 آذر 1394 06:26
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام چند روز قبل یه اپل ای دی خریدم و استفاده کردم ولی الان هر کاری که می خوام انجام بدم میگه account lock لطفا راهنمایی کنید.
به این سوال امتیاز دهید:
edi پاسخ پذیرفته شده
سلام من هم همین مشکل رو دارم دیروز یک اپل آی دی از سایت تهیه کردم و رمز و سوالات امنیتی رو هم بدون مشکل تغییر داردم و ایمیل وریفای هم داد روی گوشی هم ست کردم هم آی دی هم آی کلود چندین برنامه هم نصب کردم اما دیروز عصر آی دی بلاک شد؟! رو سایت اپل زده به ایت http://appleid.apple.com/ برید و سوالات رو جواب بدید اما هم از سایت و هم از خود گوشی برای آنلاک کرده میزنه که این ایمیل اپل آی دی نداره ؟! No Apple ID Found.

We can't find an Apple ID matching the information you provided. You may have entered a name that doesn't exactly match our records. Try again

peyman پاسخ پذیرفته شده

دقیقا مشکل منم همینه میگه این اپل ای دی نیست یه اپل ای دی ساختم خواستم قبلی پاک کنم که نشد

edi پاسخ پذیرفته شده
ادمین های محترم کسی هست یه کمکی کنه؟
edi پاسخ پذیرفته شده
سلام پیمان جان من مشکل رو با تماس با پشتیبانی اپل حل کردم اینجا کامل توضیح میدم من اپل آی دی با ایمیل خودم رو خریدم از این سایت محترم. اما دوستان یک اپل آی دی بالکی که با ایمیل های خودشون ساخته شده رو ظاهرا تغییر ایمیل دادن و دلیل اینکه میگه ایمیل اپل آی دی نداره همینه؟ متاسفانه دوستان خوب و ادمین های این سایت هم که اینجا هیچ پاسخی نداشتن بدن دوستان عزیز برای 5 مین کار بیشتر چند ملیون گوشی ملت رو به فنا ندید خواهشا. ارزشش رو نداره ملت رو تو دردسر بندازید و خودتونم پاشخگو نباشید. البته یک راه هست که آیکلاد رو برمیدارن که حدود 500-600 هزار آب میخوره شمام احتمالا مثل من بعد از تغیر سولات و پسورد که این سایت برات ارسال کرده بلاک شدی تو سایت اپل برو و با پشتیبانی صحبت کن . اپل آی دی تو میگره + سوال های امنیتی ( البته آخرین چیزی که تغییر دادی) اگر تغییر ندادی همونی که این سایت بهت داده بعد آی دی اصلی رو بهت میده مال من این بود
[email]این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید[/email]
در صورتی که باید ایمیلی میبود که من دادم به این سایت تا با اون آی دی بسازن بعد از چند ساعت یک ایمیل برات میفرسته که آی دی اصلی توش هیست بعد میری از سایت اپل آی دی ریست پسورد رو میزنی و با دادن سوال های امنیتی ریست میکنی البته باز همون آی دی که اول رجیستر شده میمونه یعنی اونی که خودت دادی به این سایت نیست حالا این آی دی و پسورد رو بزن تو گوشی بعد آیکلود رو بردار این دردسر ها همش برا اینه که اپل اینجا نمایندگی رسمی نداره ایشالا بزودی درست میشه اما دوستان ادمین محترم این رسمش نیست حداقل ایمیل و پسورد اصلیو برای مشتری بفرستید
edi پاسخ پذیرفته شده
البته میتونی از همین دوستان هم اییل اصلی رو بپرسی باید داشته باشن
NIC پاسخ پذیرفته شده
با سلام خدمت دوستان عزیز . مشکلی که به وجود آمده متاسفانه جدیدا از سمت اپل رخ داده و این ایراد قبلا نبوده و پیش نیومده بود . سایت طبق سنوات گذشته این روال را در پیش گرفته بود که هیچ مشکلی هم به وجود نیومده بود . به هر حال دوستان بابت ایراد به وجود آمده عذرخواهی ما را پذیرا باشید . کسانی که مشکل دارند میتونن به شماره 09150047071 در نرم افزار تلگرام پیام بدن که مشکلشون رفع بشه .
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.