ورود / ثبت نام

ورود

1. الهام
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. سه شنبه , 12 آبان 1394 07:18
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام دوستان. من مک بوکم خیلی کند شده بود، اشتباه کردم و آپدیت کردمش از OS X Lion 10.7 به OS X EI Capitan. الان اصلا ازش راضی نیستم، هم کند شده، هم هنگ می‌کنه، هم بعضی نرم‌افزارها باش هماهنگ نیستن. الان ‌می‌خوام به همون سیستم لیون که اوریجینال خود دستگاه بود برگردم. چه طور باید این کار رو بکنم که فایلهام پاک نشه؟ (منظورم وقتیه که می‌خوام macintash HD رو تو Disk Utility پاک می‌کنم.) خیلی ممنون.
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
سجاد بهشتی پاسخ پذیرفته شده
سلام دوستان. من مک بوکم خیلی کند شده بود، اشتباه کردم و آپدیت کردمش از OS X Lion 10.7 به OS X EI Capitan. الان اصلا ازش راضی نیستم، هم کند شده، هم هنگ می‌کنه، هم بعضی نرم‌افزارها باش هماهنگ نیستن. الان ‌می‌خوام به همون سیستم لیون که اوریجینال خود دستگاه بود برگردم. چه طور باید این کار رو بکنم که فایلهام پاک نشه؟ (منظورم وقتیه که می‌خوام macintash HD رو تو Disk Utility پاک می‌کنم.) خیلی ممنون.
سلام دوست عزیز
معمولا کند شدن سیستم مشکلی هست که در اثر آپدیت کردن به وجود میاد و علتش هم باقی ماندن یک سری فایل های خراب و تداخل آنها با سیستم عامل جدید هستش که در این موارد باید نصب سیستم عامل از پایه انجام بشه یا به اصطلاح دیگه Clean Install بشه ، در مواردی که آپدیت سیستم عامل شما به صورتی جزئی هستش مثلا آپدیت از نسخه ۱۰.۱۱.۱ به نسخه ۱۰.۱۱.۳ اشکالی نداره که آپدیت کنید اما در مواردی که ورژن مک به کلی عوض میشه بهتره Clean Install کنید ، مثلا آپدیت از ورژن ۱۰.۱۰ ( Yosemite ) به نسخه ۱۰.۱۱ ( El Capitan )
عرفان محمدی پاسخ پذیرفته شده
با سلام، پیشنهاد میکنم دستگاه تون را به جای دانگرید حتما به آخرین نسخه El Capitan آپگرید کنید. مشکل کندی سرعت و هنگ نرم افزار ها در نسخه آخر برطرف شده .
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.