ورود / ثبت نام

ورود

1. Danialskh
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. پنج شنبه , 23 مهر 1394 21:28
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
درود خدمت شما عزیزان

خسته نباشید

دوستان بنده آیفون 6 دارم . خواستم از طریق پی سی و با استفاده از آیتونز از 9.0 آپدیت کنم به 9.0.2

بکاپ گرفتم و همون طور که می دونید بکاپ ها در مسیر users/appdata/roaming/apple computer/mobilesync/backup ذخیره میشه.

من از گوشی بکاپ گرفتم و با استفاده از فایل ios 9.0.2 که از سایت خود اپل دانلود کرده بودم ریستور کردم.

بعد از این کار می خواستم بکاپ رو ریستور کنم که متاسفانه اشتباه کردم و بکاپ رو پاک کردم.(shift+del)

می خواستم بدونم من می تونم اطلاعات گوشی رو برگردونم یا خیر؟
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
سجاد بهشتی پاسخ پذیرفته شده
شما باید سعی کنی هارد رو ریکاوری کنی چون از روی آیفون هیچ چیزی به دست نمیاری اگر هم اپل آیدی داشتی سعی کن از رو اون یک سری اطلاعاتت رو دوباره به دست بیاری
عرفان محمدی پاسخ پذیرفته شده
با سلام و احترام ، شاید بتونید با نرم افزار های ریکاوری ویندوز برگردونید فایل رو اما بعید میدونم . و از طریق آیتونز برای بر گردوندنش کاری نمیتونید انجام بدین .
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
ramin پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز دقیق نمیدونم این کار جواب بده یا نه ولی امتحان کن ضرر نداره اگه از سیستم ویندوز استفاده میکنی میتونی خود سیستم رو ( سیستم ریستور) کنی . برای این کار برو تو قسمت استارت ویندوزstart>all programs>accessories>system tools>system restore رو امتحان کن و سیستم رو به یک هفته قبلتر برگردون .
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.