ورود / ثبت نام

ورود

1. فاطمه
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. سه شنبه , 07 مهر 1394 15:56
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
آ روزتون بخیر،من ios گوشیم روامروز آپدیت کردم ولی الان پسورد اپل آیدیم رو نمی شناسه و میزنه apple id locked و ی گزینه داره واسه unlock کردنش ک میگه پسوردت رو عوض کن ولی بازپسورد جدیدم رو هم می زنم همون ارور رو میده.متن کاملش اینه:your apple id has been locked for security reasons.to unlock it,you must verify your identity .بعرش ی میل میده Dear fateme behrad, You recently initiated a password reset for your Apple ID. To complete the process, click the link below. Reset now > This link will expire three hours after this email was sent. If you didn’t make this request, it's likely that another user has enteredyour email address by mistake and your account is still secure. If you believe an unauthorized person has accessed your account, you can reset your password at My Apple ID. Apple Support بعدش ک میرم تو لینک و عوض می کنم پسوردم رو برام تاییدیه شو می فرسته: Dear fateme behrad, The password for your Apple ID (این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) has been successfully reset. If you didn’t make this change or if you believe an unauthorized person has accessed your account, go to iforgot.apple.com to reset your password immediately. Then sign in to My Apple ID to review and update your security settings. If you need additional help, contact Apple Support.
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
عرفان محمدی پاسخ پذیرفته شده
با سلام و احترام، اینگونه که از ایمیل ها پیداست شما پسورد اپل آیدی را میتوانید تغییر دهید. پس از تغییر پسورد در سایت appleid.com لاگین کنید. در صورتی که با موفقیت بتوانید در این سایت لاگین کنید میتوانید از صحت و سالم بودن اپل آیدی خود مطمئن شوید. پس از آن در صفحه اکتیویشن دستگاه پسورد جدید را وارد کنید و دستگاه خود را اکتیو نمائید.
ali پاسخ پذیرفته شده
با سلام باید بگم برای منم این مشکل پیش اومده بود خودم هم نمیدونستم باید چه کار کنم دستگاه قفل شده بود و هیچ فعالیتی نمیتونستم انجام بدم بردم پیش یک متخصص و برای من این کار و انجام داد شما هم بهتر است شخصا پیش یک متخصص بروید.
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.